Firuze Dizisi Oyuncuları Kimdir ? Konusu ve Başrolü

Yeni Firuze dizisi oyuncuları kimdir konusu ve başrol oyuncuları arasında kimler bulunuyor ? Hangi kanalda yayınlanıyor, çalan şarkıları ve tekrar bölümleri hakkında genel bilgileri bu konumuzda yayınladık.

Firuze Dizisi Oyuncuları Kimdir ? Konusu ve Başrolü

Firuze Dizisi Konusu Nedir ?

Firuze dizisi konusu dram dolu bir romantizm içeriyoruz. Baş rol oyuncuları arasında ünlüler olunca reyting almaması imkansız diyebiliriz. Kara Para Aşk, Melekler Korusun, Karadayı ve Gülperi gibi önemli projelerin senaryosunu yazmış Sema Ergenekon’un 2019 2020 yılı için yeni dizisi Firuze oldu.

Firuze Dizisi Konusu Nedir ?

Firuze Dizisi Oyuncuları Kimdir ?

Firuze dizisi oyuncuları için Ay Yapım görüşmelere devam ediyor. Birçok reyting almış önemli projenin mimarı olan Ay Yapım şuan için henüz sadece bir baş rol oyuncusu ile imzaları atmış bulunuyor. Firuze dizisi oyucuları belli olduğunda sizlere tam kadrosunu liste halinde vereceğiz.

Firuze Dizisi Oyuncuları Kimdir ?

Firuze Başrol Oyuncuları Kimdir ?

İlk baş rol oyuncusu ile imzaları atarak muhteşem projenin kimin üstüne kurulacağını belirleyen Ay Yapım’ı tebrik ediyoruz. Firuze başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün oldu. Güzelliği ile oynadığı her dizide dikkat çeken güzel oyuncu 2019 2020 yeni dizisini hangi kanalda yayınlayacağı da merak konusu.

Firuze Başrol Oyuncuları Kimdir ?

Firuze Dizisi Firuze Kimdir ? Tuba Büyüküstün

Firuze dizisi Firuze kimdir karakteri canlandıran güzel oyuncuyu kim oynuyor ? 5 Temmuz 1982 doğumlu oyuncu 37 yaşındadır. Oyuncu Arif Onur Saylak ile 2011 de birleştirdiği hayatına 2017 yılında son vermiştir. Maya ve Toprak adında iki çocuğu bulunmaktadır. Boyu 1,73 olan ünlü manken Asi dizisi ile tanınmış olsa da oynadığı filmlerden bazıları İstanbul Kırmızısı, Yüreğine Sor, Rüzgarın Hatıraları, Babam ve Oğlum, Sınav, Gülizar, Aşk Yolu, Daha gibi önemli gişe eden projelerdir. Tuba Büyüküstün 2019 2020 yeni projesi ise Firuze dizisindeki Firuze karakteri olacak.

Firuze Dizisi Firuze Kimdir ? Tuba Büyüküstün

Firuze Kenan İmirzalıoğlu

Firuze dizisine Kenan İmirzalıoğlu’nun dahil olduğu konuşuluyor. Ancak usta oyuncunun sosyal medyada adı Kenan ile Mercan dizisinde eski partneri Cansu Dere ile baş rolü oynayacağı konuşuluyordu. Kenan İmirzalıoğlu 2019 2020 dizisi hangisi olacak netleşme olduğunda sayfamızda açıklayacağız. Yakışıklı oyuncu hakkındaki tüm açıklamaları yakından takip ediyor ve önemli olanları sitemizde yayınlıyoruz.

Kenan İmirzalıoğlu

Firuze Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Firuze hangi kanalda yayınlanıyor çok gelen sorular arasında. Ay Yapım’ın özellikle Show Tv ile çalıştığını biliyoruz. Ancak henüz imzaları atmadılar. Dizinin Show Tv ağırlıkta olmak üzere Kanal D’de yayınlanması da bir ihtimal olarak değerlendiriliyor. Uzlaşma sağlanan kanalı sayfamızda açıklayacağız.

Firuze Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Firuze Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Firuze dizisinin tekrar bölümleri ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanıyor özellikle kaçırdığınız Firuze son bölüm tekrarı hakkında sizlere önemli bilgiler sunacağız. Henüz dizinin kanalı belli olmadığı için yayın akışını yayınlayamıyoruz. Gelişmeler için bizi takip edin.

Firuze Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Firuze Dizisinde Çalan Şarkılar

Tuba Büyüküstün’ün dizisinde çalan şarkılar her zaman trend listesinde yer etmiştir. Firuze ilk bölümde çalan şarkı ve intro müziklerini sayfamızdan takip edebileceksiniz. Yayınlandığı bölümlerine göre çalan şarkıları sözleri ile yayınlayacağız. Firuze dizisi intro müziği hakkında da yine sayfamızda videolu olarak bulabilirsiniz.

Firuze Dizisinde Çalan Şarkılar

Firuze Yapımcısı Kim ?

Firuze dizisinin yapımcı firması Ay Yapım ve senaristi önemli projelerin mimarı olan Sema Ergenekon’dur. Dizinin çekimleri eylül ayından önce başlayacak. İlk bölümün yayınlanması ise ekim ayının ilk haftası olarak planlanıyor.

Firuze Yapımcısı Kim ?

Firuze dizisi oyuncuları kimdir konusu ve yapımcısı hakkında bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca Firuze dizisinde çalan şarkılar intro müziği ve hangi kanalda yayınlandığını bu sayfada açıklayacağız. Firuze tekrarı ne zaman hangi kanalda kulislerde gezen tüyolar nedir ? Siz de yeni başlayacak dizi hakkında yorumlarınızı bize yazınız.

Firuze Yapımcısı Kim ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2019