Flash tv Gece Hattı Yeni Sunucu Ülkü Çoban Kimdir?

Ülkü Çoban adını ilk kez duyanlar oldu belkide. Ama haber sunuculuğu üzerine oldukça başarılı bir isim flash tv ile anlaşarak gece bültenini sunmaya başladı. Peki merak eidlen bu isim hakkında neler biliyoruz? Flash tv Gece Hattı Yeni Sunucu Ülkü Çoban Kimdir? kısaca bilgiler verelim sizlere..

Flash tv Gece Hattı Sunucusu Ülkü Çoban: Gece haberciliği son dönemlerde çok popüler olmaya başladı. Flash tv de yaptığı haberler ile adından oldukça çok söz ettiriyor. Son dönemde Gece Hattı programınını sunuculuğunu yapan  Gökhan Taşkın bir takım olaylar yaşadı ve kanaldan ayrıldı, yaşadığı olaylar yüzünden ayrılan sunucunun yerine gelen yeni sunucu Ülkü Çoban.

Ülkü Çoban Kimdir: İlk olarak Yurt Gazetesinde çalışmaya başlayan güzel sunucu İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. 30 Yaşında olduğu bilinen sunucunun daha önce haber ve program sunucusu olarak farklı yerel kanallarda da görev aldığı bilinmektedir. Flash tv de Gece Hattı programının [pembebuton]Yeni Sunucusu Ülkü Çoban[/pembebuton] olmuştur..

Flash tv Gece Hattı Yeni Sunucu Ülkü Çoban hakkında sizde merak ettiklerinizi bizlere sorabilir aşağı yorum olarak yazabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.