Fox Mucize Doktor Oyuncuları Kimdir ? Ne Zaman Yayınlanıyor ?

Yeni sezon dizilerinden haber gelmeye başladı. Fox Tv yeni sezonda Mucize Doktor oyuncuları kimdir ne zaman yayınlanacak açıkladı. ABD dizisinden alıntı olan Mucize Doktor oyuncuları ve yeni bölüm yayın günü dizi konusu ve senaryosundan gelen ilk tüyolar.

Fox Mucize Doktor Oyuncuları Kimdir Ne Zaman Yayınlanıyor

Fox  bu sezon Bizim Aile dizisini Türkçe olarak çekmiş ve başarılı olmuştu. Bunun üzerine TV8’de yayınlanacak Dr House dizisine rakip bir senaryo ile anlaştı. The Good Doctor dizisini Türkçe senaryo ile çekmeye karar veren MF Yapım yayın için yine Fox Tv’yi tercih etti. Kalp Atışı senaryosunun yazarı Yusuf Pirhasan diziyi Türkçeleştirecek ve yeni sezona yetiştirecek. Yusuf Pishasan uzun yıllar Los Angeles şirketi Equal ile birlikte çalışmıştır. Senaryonun uyarlanması için de uygun isim olarak görüldü. Oyuncuları hakkında gelen tüyoları merak ediyoruz

Fox Mucize Doktor Oyuncu kadrosu

Fox Tv 2019-2020 sezon dizileri arasında önemli yer alacak Mucize Doktor dizisi için ilk veriler geldi. Mucize Doktor oyuncu kadrosu kim, dizideki isimleri ile bu konumuzda bulabileceksiniz. Şuana kadar dizi Türkçe senaryolaştırma aşamasında olduğundan dolayı MF yapım oyuncuları henüz belirlemedi. Dizi senaryosu tamamlandıktan sonra MF yapım okuyacak ve en uygun oyuncular ile anlaşmaya başlayacak. Gelen tüm haberleri sayfamızda yayınlayacağız. The Good Doctor Shaun Murphy kim oynayacak size bildireceğiz.

The Good Doctor Shaun Murphy kim oynayacak

Mucize Doktor Konusu

Otizim ve Savant sendromlu bir doktorun çocukluğunda hastanelere kabul edilmez. Sürekli hastalığından dolayı zor durumda bırakılır. Shaun Murphy bir şekilde tedavi olmayı başarır. Tek hayali profesör doktor olmak ve kendi durumunda olan herkese yardımcı olabilmektir. Otizm aslında teşhis edildiğinde atlatılabilen bir hastalık türü. Savant hastalığı nedir pek bilmiyoruz. Beynin yaşadığı her şeyi unutmamasıdır. Mükemmel hafıza olarak düşünebilirsiniz. Bu durumu yıllar öncesinde bir düğündeki gördüğünüz herkesin kıyafeti kim kaç dakika oynadı, nasıl oynadı an ve an hepsini hatırlamanız gibi düşünün. Tüm hayatı saniye saniye hatırlama hastalığına Savant denir. Shaun Murphy baş rol oyuncusu olarak rol alıyordu. Türkçe versiyonunda ise kim baş rol oynayacak merak ediyoruz.

Mucize Doktor oyuncuları kim, yeni bölüm yayın günü ve seneryodan gelecek haberler ile sayfamızı güncelleyeceğiz. Bizi takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2019