Fox No 309 Yeni Sezon Giren Çıkan Oyucular, 2. Sezon Başlama Tarihi

yorumsuz
30 izlendi

No 309 Dizisi Yeni 2. Sezon Gelen Çıkan Oyuncular Kimler?.. No 309 dizisi yeni sezonda da yayınlanmaya hak kazandı. Durum böyle olunca da şimdiden yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezonda diziye katılan veya diziden ayrılan oyuncular olacak mı? Yeni sezonda neler olacak? soruları akıllara gelmeye başladı.

No 309 dizisi çok beğenildi yayınlandığı ilk günden beri. Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın başrollerini paylaştığı dizide Lale ve Onur aşkı ekrandaki seyirciyi etkilemeyi başardı. Lale ve Onur bebekleri Emirle beraber mutlu bir hayat sürerken arkalarından hain planlar yapmaya devam eden Betül ve Erol onların mutluluklarını bozmaya çalışırlar.

Betül ve Erol Lale ve Onuru ayırıp şirketin başında Erolu geçirmek istemektedirler. Erolun eşi Filiz ise onların tam zıttıdır ve o Lale ve Onur aşkını her zaman destekler. Lale ve Onur aşkını aileden herkes desteklerken asıl sorunlar Lale ve Onurun kendilerinden de çıkabilmektedir. Çİft aralarındaki bazı sorunlar yüzünden ayrılma noktasına gelse de aşk galip gelecektir ve Lale ve Onur ayrılmayacaktır.

No 309 dizisinde olaylar böyle devam ederken sezon finali yapar. Yeni sezonu da eylül ayında ekranlarda olacaktır. No 309 dizisinin ilk bölümü 1 eylül 2016 yılında yayınlanmıştı. 1 yıldır ekranlarda olan ve ekran macerasına yaz dizisi olarak başlayan No 309 reyting başarısından sonra yeni sezonda yayınlanmayı garantilemişti. Yine aynısı oluyor ve reyting başarısından dolayı No 309 2017 2018 sezonunda da yayınlanacaktır.

Bunu Gördün mü>>  Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçede Çekimler Yapılıyor?

No 309 dizisinden ayrılacak isim olarak şimdilik sadece aile terapisti olan Yavuz Seçkini söyleyebiliriz. Yavuz Seçkin yeni sezonda No 309 dizisinde olmayacaktır. Ancak başka netleşen bir isim yok. No 309 diğer isimlerle yeni sezonda ekranalrda olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2017