Fox Tv 2019 Yeniyıl Reklamı Şarkısı (Yabancı) Videosu Kim Söylüyor

Fox Tv 2019 Yeniyıl Reklamı Şarkısı (Yabancı) Videosu Kim Söylüyor sözleri nasıl diye merak edenler için Kadın dizisi reklam arasında izlediğimiz ve yabancı bişr şarkıcının söylediği şarkı çok merak edildi. Her sezon kanalların yeni yıl sürprizleri oluyor. Bu sezonda ilk sürpriz yeni yıl videosu reklamı Fox tv den geldi. Bizde bu konumuzda Fox Tv 2019 Yeniyıl Reklamı Şarkısı (Yabancı) Videosu Kim Söylüyor diye merak edenlere bilgi verelim istedik.

Fox Tv 2019 Yeniyıl Reklamında çalan Yabancı Şarkı Videosu Kim Söylüyor

Fox TV 2019 yeni yıl için özel bir reklam hazırladı. Filmlerin en romantik eğlenceli sahnelerinin yer aldığı yılbaşı reklamında yabancı şarkı da çalıyor. Yabancı şarkı da seyirciler tarafından merak ediliyor. Şarkının adını henüz bulamadık ancak yılbaşında yeni dizilerden bile sahneler vardı.

Yeni yıl reklamında Kadın, Yasak Elma, Savaşçı, Bizim Hikaye ve Vurgun dizisinde en özel sahneler yer aldı. 2019 yeni yıl reklamında yer alan sahneler de dizilerin en özel sahneleri yer alıyor. Kadın dizisinde Bahar ve Sarp’ın ilk birbirini gördükleri an yer alıyor mesela. Bahar’ın güldüğü bir sahne. Savaşçı dizisinde Kaan ve annesinin sarılması, Yasak Elma dizisinde Zeynep ve Alihan’ın birbirini öpmesi, Bizim Hikaye dizisinde Savaş ve Filiz’in sarılması tüm duygusal sahneler yer alıyordu.

Sevinçleriyle hüzünleriyle unutulmaz bir yıl geride kaldı. Dolu dolu yaşayacağınız yeni yıl daha geliyor. Fox ile dolu dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle reklamı yayınlandı. Reklam filmi çok beğenildi. Reklamda yer alan yabancı şarkının sözlerini sizlerle paylaşacağız.

Fox Tv 2019 Yeniyıl Reklamında çalan Yabancı ŞarkısıFox Tv 2019 Yeniyıl Reklam videosunda çalan Yabancı Şarkı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2018