Fox tv Acayip Tipler Programına Katılmak Başvuru Yapmak İzleyici Olmak

İlker Ayrık ile bir yeni program daha başlıyor fox tv kanalında. FOX TV’nin yeni ve iddialı programı ”Acayip Tipler”in tanıtım fragmanı yayınlandı! Bizde bu tanıtım fragmanı sonrasında Fox tv de Acayip Tipler Programına Katılmak veya Başvuru Yapmak isteyenler için İzleyici Olmak adına neler yapmak gerekli kısaca değinelim istedik.

Fox tv de yayınlanacak olan Acayip Tipler zaten adından da anlayacağınız üzere oldukça farklı tipin bir araya gelmesiyle oluşan bir program olacak. İlker Ayrık ve ekibi kılıktan kılığa girerken aslında güldür güldür show tarzında skeçlerden oluşan bir program olacak Acayip Tipler.

Fox tv ile uzun süreli anlaşma yapan anca programları bir türlü kalıcı olmayan İlker Ayrık bakalım bu program ile şeytanın bacağını kırabilecek mi bizlerde merak ediyoruz. Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın üstlendiği Fox tv Acayip Tipler programının sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yapacağı ”Acayip Tipler” programı çok yakında izleyicisiyle buluşacak.

Oldukça neşeli ve güzel bir ortamda çekimleri devam eden ve yaz ayları boyunca eğlence ve komedi içerikli sürecek olan program sonrası bakalım nasıl bir reyting izlenme oranı yakalayacak merak konusu oldu. İzleyenleri güldürecek ve eğlendirecek programın Fox tv ekranlarında Temmuz ayında yayında olması bekleniyor. İşte Acayip Tipler programı ilk fragmanı sizlerle:

Not: Fox tv Acayip Tipler Programına Katılmak Başvuru Yapmak İzleyici Olmak için gerekli koşulları ve şartları sizler için burada paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fox tv Acayip Tipler Programına Katılmak Başvuru Yapmak İzleyici Olmak (10 Yorum)

  1. Biz Gemlik ilçesi Halk Eğitim Merkezinde amatör tiyatro grubuyuz toplam 10 kişi gibi yaş aralığı 14 ile 71 bizleri aranıza nasıl katabilirsiniz tabii arkadaşlarımla ayrıca detaylı konuşmak gerekli her şey için teşekkürler.

  2. Komik şarkı bestelerim var… Mesamlı Besteci yim… Yeteneksizde EŞŞEKLER gibi seviyorum adlı bestem yayınlandı….

  3. Çok eğlencesini ve sizleri izlerken evde gülme krizine giriyorum bunu seyirci olarak yaşamak istiyorum

Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018