Fox TV ekranlarının en çok izlenen programlarından Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta (26 Nisan) kim kazandı? 26 Nisan Cuma gününde ekranlara gelen haftanın finalinde kim birinci oldu?

Fox TV ekranlarının en çok izlenen programlarından Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta (26 Nisan) kim kazandı? 26 Nisan Cuma gününde ekranlara gelen haftanın finalinde kim birinci oldu?

Televizyon dünyasında en çok izlenen programlardan biri olan Zuhal Topal, Sofrada yarışmasında bu hafta birinci olan belli oldu. Final bölümü ile yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında kıyasıya bir mücadele devam etmekte Tüm ustalıklarını sergileyen gelinler, kayınvalidenin verdiği puanlarını alarak finale ulaştı. Puanlarını veren kayınvalidelerin kendi gelinlerinin birinci olmasını istedi ve puanlarını da planlı bir şekilde yapıldı. Peki bu hafta gelinler kaçar puan aldılar? Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta gelinlerden hangisi birinci oldu? Fox TV kanalının popüler yarışma programı Zuhal Topal ile Sofrada haftanın finali ilgili tüm bilgiler:

Zuhal Topal’la Sofrada bu haftanın final heyecanında Sümeyra hanım kaç puan aldı?

Haftanın final bölümünde misafirlerini sofrada ağırlayan Sümeyra hanım, kayınvalidelere yaptığı yemekleri sundu. Kayınvalidesi Yaşar hanım ile beraber misafirperverliklerini sunan Sümeyra hanım günün sonunda puanlarını aldı. Sümeyra hanım kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Sofrada haftanın finalinde kim kazandı? İşte gelişmeler…

Sümeyra hanımın verdiği puanları

26 Nisan Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan Sümeyra Hanım’ın verdiği puanlar şöyle;

Kayınvalide Asuman hanım  3 puan verdi

Kayınvalide Valide Ayten hanım 3 puan verdi

Kayınvalide Saime hanım 3 puan  verdi

Kayınvalide Sevilay hanım 5 puan  verdi

Zuhal Topal’la Sofrada programı 22-26 Nisan gelinlerin puan tablosu

Pazartesi günü yarışmacısı Emine Hanım; 21 puanla bitirdi.

Salı günü yarışmacısı Gülsüm Hanım; 22 puanla bitirdi.

Çarşamba günü yarışmacısı Kader Hanım; puanla bitirdi.

Perşembe günü yarışmacısı Semra Hanım puanla bitirdi.

Cuma günü yarışmacısı Sümeyra Hanım puanla bitirdi.

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında bu hafta kazandı?

Hazırladığı yemekler ile kayınvalideleri evinde misafir eden Gülsüm hanım genel olarak 22 puan alarak haftanın kazananı oldu. Gülsüm hanım 10bin TL lik ödülü kazandı ve haftanın en çok puanını alan gelin oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada yarışması hafta içi her gün saat 16:00’da Fox TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.