Fox Tv Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri Programı Sunucusu Fatih Savaş Kim Bilgileri

Kanallar birbirinden farklı sunucularla 2018 Ramazan ayına hazırlık yapmaya başladılar.. Fox tv de bış durmuyor ve iftar ile sahur saatlerinde program yapacak kişileri programlara hazırlıyor. İşte bunlardan birisi olan Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri sahur ekranında yer alacak. Peki Sunucusu Fatih Savaş Kimdir? Fox TV Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri program videosu tanıtımı burada sizlerle olacak.

Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri programı ramazan ayı boyunca sahur özel programı olarak fox tv de ekraan gelecek. Peki programı hazırlayan ve sunan kişi olan Fatih Savaş kimdir mesleği kariyeri nedir hangi camide görevli gibi bir çok merak edilen hususa yanıt vermek için bu konuyu açmış bulunuyoruz. Daha önceki konumuzda da Star tv Sahur programını sizlere sunmuştuk..>> Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi

Fatih Savaş kimdir fox sahur programını sunan hocayı merak edenler için kısa bilgiler sunalım hemen: Fox Tv Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri Programı Sunucusu Fatih Savaş Kim Bilgileri… Ramazan ayı yaklaştı. Kanallarda bununla alakalı hazırlıkları tamamladılar. Kanallar iftar ve sahur özel programları hazırlıyorlar. Bu programlardan biri de Fox tv nin programı.

Fox tv de yayınlanacak olan Sahur Sohbetleri programının sunucusu olarak Fatih Savaş olacak. Peki Fatih Savaş kimdir? Fatih Savaş bu zamana kadar bir çok sahur ve iftar programı sunuculuğu yaptı. Bu programlar çok beğenildi. Fatih Savaş geçen senelerde Tv8 ve Kanald de de sahur programları yaptı.

Fatih Savaşın sunuculuğunu yapacağı programda Ramazan Ayının anlamı ve önemi, Peygamber Efendimizin hayatı anlatılacak. Seyircilerin aklındaki tüm sorular cevaplandırılacaktır. Programda alanında uzman ilahiyatçılarda konuk olacak. Kuran ve ney dinletileri de programa daha anlamlı bir hal katacaktır.

Fatih Savaş hoca duaları sohbeti ile sizleri Fox tv ekranlarına bekliyor. Fox tv Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri programı Ramazan ayının ilk sahurundan itibaren 15 Mayıs gecesinden itibaren sizlerle olacak.

2018 Fox Tv Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri Programı tanıtım fragmanı

YORUMLAR

  1. Hocam benim bir sorum var.Ölüler kabirlerine gelenleri görürler mi ve hissederler mi?

  2. Hocam benim bir sorum var.Ölüyer kabirlerine gelenleri görürler mi ve hissederler mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.