Fox Tv Hayat Sensin Sunucusu Kimdir? (Gizem Hatipoğlu) Sevgilisi Kim

Fox Tv Hayat Sensin Sunucusu Kimdir? (Gizem Hatipoğlu) Sevgilisi Kim

Yaz aylarının yaklaşması ile Fox Tv de yeni başlayan Hayat Sensin sunucusu kimdir ? Kendisini sevgilisi sayesinde tanıdığımız TV8 programı yarışmacısının eşi olan sunucu moda, giyim ve bu yılın trendlerini bizlere tanıtacak. Şimdi Hayat Sensin Sunucusu Gizem Hatipoğlu‘nu tanıyalım.

Kendisi ilk olarak Var Mısın Yok Musun yarışması ile ekranlarda kendisini tanıttı. Aynı yarışma programında tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile yakınlaşması sosyal medyada yankılandı. Katıldığı yarışma programından 130 bin TL alarak ayrılmıştı. 24 Temmuz 2010 tarihinde yarışma arkadaşı olan Hakan Hatipoğlu ile dünya evine girdi. Ünlü sunucu Hakan’ın Survivor yarışmasına katıldığı sırada ise hamile kalması ile sosyal medyayı yasa boğmuştu. Her telefon bağlantısındaki romantik anları Türkiye’yi ağlatmıştı. Kendisini en çok TV8 kanalındaki Survivor yarışmasındaki Hakan ile konuşmalarından tanıyoruz.

Hayat Sensin Sunucusu Gizem Hatipoğlu Kimdir ?

1988 yılında İstanbulda mütevazi bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu olduktan sonra yarışma programı ile ünlenen yıldız bundan önce de bir çok programda sunuculuk yaptı. İlk olarak Star Tv de yayınlanan 2011 yılının en iyi magazin programı ödülü almış Star Life programında sunuculuk yapmaya başladı. Sürekli farklı kanallarda gündeme gelen en son ise 2016 yılında Ev Gezmesi adlı programda sunuculuk yapmıştır. Sonrasında ise hamile kalması dolayısı ile çalışma hayatına ara vermiş ve eşi Hakan’ı karnındaki bebeğine her gün aralıksız izlettirmiştir. Hakan’a Lila adında bir kız çocuğu vererek dünya mutlusu etmiştir.

Fox Tv Yeni Magazin Programı 2019

3 Yıl aradan sonra Fox Tv den gelen teklifi kabul eden Gizem bir anne olarak ilk defa sunuculuk yapacak. Deneyimi olan ünlü yıldız 2019 modası ve trendlerini bizlere tanıtacak bunun yanında makyaj stillerine ağırlık vereceği programın sunuculuğunu yapacak. Programın ilerleyen bölümlerinde sürpriz konuk olarak Hakan Hatipoğlu kızı Lila ile konuk olması gelen ilk tüyolar arasında bulunuyor. Hayat Sensin Sunucusu kimdir yazmadığımız detaylar ve merak ettiklerinizi yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Sunucumuza yeni yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Hayat Sensin İlk Bölüm Fragmanı;

Hayat Sensin Sunucusu Gizem Hatipoğlu İnstagramı

Fox tv’nin yeni programı Hayat Sensin’in güzel sunucusu Gizem Hatipoğlu aktif bir instagram kullanıcısı modaya olan ilgisi paylaştığı fotoğraflardan belli olmak ile beraber bir çok marka ile de instagram aracılığıyla reklam yapıyor. Bayan butik sayfaları ve bir çok marka reklam için güzel sunucunun kapısını çalıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019