Fox Tv İlker Ayrık Var mısın Yok musun 2018-2019 Sezonu Başvuru Katılım Formu

Fox Tv de yeni sezonda yayınlanacak olan İlker Ayrık Var mısın Yok musun 2018-2019 Sezonu Başvuru Katılım Formunu dizihaberi.tv den sizlere sunacağız. Ünlü oyuncu ve sunucu İlker Ayrık’ın Fox tv de bir çok yapıda yer almış en son İlker Ayrık takvimi isimli program ve sonrasında 10 Numara 5 Yıldız gibi programları çok tutulmadığı için yayından kalkmıştı.

Şimdi daha bilindik ve bir sezon oldukça popüler olan herkesin merakla beklediği ve izlediği bir yapım olan Var mısın Yok musun ile geri dönüyor.. Sevilerek izlenen ve oldukça Başarılı olan sunucunun efsane yarışma programı Var mısın Yok musun’la 2018-2019 yeni sezona fox tv de başlayacağı öğrenildi.

Acun Ilıcalı’yla başlayan ve çok sevilen Var mısın Yok musun bir döneme damgasını vurmuş ve şimdiki eşi olan Şeyma Subaşı ile o yarışmada tanışmıştı Acun Ilıcalı.. Var mısın Yok musun programı bir çok kez başka isimlerle ekrana geri dönmüştü. Yarışmanın bu kez reytinglerde nasıl oranlar alacağı merak edilirken yeni yılda programın başlayacağı konuşuluyor.

İlker Ayrık Var mısın Yok musun 2018-2019 Sezonu Başvuru Katılım Formu FOX tv de sizlerle olacak. henüz form çıkmadı ancak kısa süre sonra çıkması ve yayınlanır yayınlanmaz sitemizde sizlerle paylaşacağız bizlerde. İlker Ayrık Var mısın Yok musun Yeni Sezon Başvuru Katılım Formunu buradan sizlere duyuracağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fox Tv İlker Ayrık Var mısın Yok musun 2018-2019 Sezonu Başvuru Katılım Formu (9 Yorum)

  1. Bu yarışmayı öncelikle kişinin bilgisinin anlık sınanmayan tamamen şans olup kazanamasa bile şansım yokmuş diyebilecek kadar geçişken ve kafa dagıtıcı oldugu için seviyorum ve katılmak istiyorum

    • Aleyküm selam özge, hayırlı akşamlar. Çay içtikte, tepsi yine beni bekliyor. Mecburen ben toplayacaĝįm.kızımda dizime yatmış hiç kalkası yok..sen nasılsın, çocuĝun nasıl oldu, cerrah paşaya gidecektin, gidebildinmi?

  2. Varmısın yokmusun yarışmasına katılmak istiyorum gereğini yapılmasına saygılarımla arz ederım

Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2017