Fox Tv Komşular Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak?

Fox Tv ekranlarında yeni sezona yeni bir günlük dizi geliyor. Oldukça zorlu rakipleri varken günlük dizi iş yapar mı izlenir mi diye soranlar olmuştur mutlaka. Bizde bitli baklanın kör alıcısı olur diyoruz ve Fox Tv Komşular Dizisi Oyuncuları Konusu, Komşular Ne Zaman Başlayacak? soruları cevap veriyoruz hemen.

Fox Tv de gündüz kuşağında yeni bir günlük dizi başlıyor, Aslında dizi eskiden Amerikada yayınlanmış bir günlük dizi ve oldukça başarılı olduğu için yeni sezonda Türkiye ekranlarında Komşular adıyla yayınlanacak olan uyarlama günlük dizi.. Komşular ismiyle ekrana gelecek dizinin çalışmaları devam ediyor. Komşular dizisi 6 kasımda fox tv de başladı..

Fox Tv Komşular Dizisi Oyuncuları Kimler: Yapımcılığını Medyapım yapacak ve bu yeni uyarlama dizi Türkiye şartlarında nasıl bir durum ve reyting sergileyecek merak konusu oldu şimdiden. Bu sezon bir çok diziye öncülük eden Medyapım’ın üstlendiği dizi Abd yapımı ‘Neighbours‘ isimli diziden uyarlama yapım olacak. İşte o diziden resimler:

‘Neighbours’ isimli dizi Amerikada 2014 yılında yayınlanmış ve oldukça beğenilmiş uzun süre devam etmişti. Amerikan ‘Neighbours’ isimli diziden uyarlanacak dizinin senaristliğini ‘Ruhumun Aynası’ dizisini de yazan Zehre Çelenk yapıyor. Dizi hazırlıkları bitirdi ve Komşular dizisi 6 kasımda başladı Fox Tv de izlemeye başladık bile.

Fox Tv  Komşular Dizisi Oyuncuları kesinleşti mi: Evet kesinleşti.  Fox Tv Komşular dizisi yorumları ve konusu özeti tüyoları konularında sormak istedikleriniz varsa bizlere yazabilirsiniz.. Fox Tv Komşular Dizisi Ne Zaman Başlayacak? sorusu çok merak edilmişti 6 kasım 2017 de başladı.. Şimdide oyuncularımıza bir göz atalım:

Komşular dizisi Ali Oğuz Şenol dizide Engin rolünde

Komşular dizisi Gizem Altunay

Komşular dizisi Mustafa Barış Koçkar

Komşular dizisi Elif Karagöz (Simge)

Komşular Merve Güran Buse Rolünde

Merve Gürannın canlandırdığı Buse Karakteri ile Ali Oğuz Şenolun canlandırdığı Engin karakteri dizide birbirinden hoşlanan iki genci canlandıracaklar. İşte Komşular dizisi Buse:

Komşular Suzan karakteri (Fatma Öney)

Komşular Canan rolünde oynayan (Belgin Alptekin)

Komşular Aksel rolü (Ayberk Aladar)

YORUMLAR

  1. Ne olur bitmesın yaa sabırsızlıkla beklıyodum fınal olmasınnnn 🙁

  2. Gündüz proğramlarından bıkıp izleyen insanları neden düşünmeden final yapıyorsunuz saatini sabırsızlıkla bekleyen biri olarak çok üzgünüm

  3. Neden bitiriyorsunuz severek izlediğim flim

  4. Unutma beni devam etsin

  5. Bencede gündüz kuşağı bir diziye ihtiyacımız var tvlerde artık izlenecek hiçbirşey bulamıyorum evlilik programları vb programlardan sitkim sıyrıldı diziyi sabırsızlıkla bekliyorum bakalım akıcı bir konusu vardır umarım iyi çalışmalar

  6. komşular umrumuzda deyil unutma beni

  7. unutma beni devam etsin komşular tutmaz

  8. ilahi bir dizi başlayacaksa unutma beni başlasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.