Fox tv Savaşçı Final mi Yapacak 2. Sezon Devam Edecek mi?

Fox tv Savaşçı Final mi Yapacak 2. Sezon Devam Edecek mi?… Savaşı dizisi pazar akşamlarının askeri dizisi olan Savaşı yeni sezonda devam edecek mi? Yoksa bu sezon bitecek? Savaşçı dizisi ilk bölümü 9 Nisan Pazar akşamı yayınlandı. İlk bölümünden itibaren de Savaşçı dizisi pazar günü reytinglerinden birinci oluyor.

Savaşçı dizisiyle birlikte bu sezon ekranlarda 3-4 asker dizisi oldu. İsimsizler ve Söz dizisi pazartesi günleri ve aynı gün olmaları sebebiyle aralarında rekabet olurken pazar akşamı yayınlanan tek askeri dizi Savaşçı dizisidir. Savaşı dizisi pazar akşamları tek olması sebebiyle de reytinglerde her zaman ilk sıralarda yer alıyor.

Savaşçı dizisi Oyuncuları Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli.. Başrolü bu 3 oyuncu paylaşıyor. Aksiyon ve askeri türde olan dizi çok başarılı devam ediyor yayın hayatını. Savaşçı dizi henüz yeni başladı ama haziran ayında sezon finali yapacak mı? Yoksa final mi yapacak sorusu seyircilerinin aklına geliyor.

Savaşçı dizisi reytinglerine bakalım.. Yeni sezonda devam edip etmeyeceğini tahmin edebiliriz..

7 Mayıs 2017 Savaşçı dizisi 1. Sırada

30 Nisan 2017 Savaşçı dizisi 1. Sırada

23 Nisan 2017 Savaşçı dizisi 1. sırada

9 Nisanda başlayan dizi sezon finali yapacak. Ancak sezon finali tarihi net olarak belli değil. Haziran ayı sonuna doğru sezon finali yapacak olan dizinin yeni sezonda ekranda olması bekleniyor. Eylül ayında yeni sezonda başlayacak olan Savaşı dizisine yeni oyuncular girecek mi? Çıkan oyuncular olacak mı?

Sizlerde Savaşçı dizisi hakkında merak ettiklerinizi lütfen bize sorun, yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Net bir tarih vermediniz Eylül btti

  2. NE FİNALİ YA. PAZAR GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUZ. DİZİYİ SEYRETMEK İÇİN MAÇ KRİTİKLERİNİ BİLE İZLEMİYORUZ. DİZİ BİRİLERİNİN ZORUNA GİTTİĞİ İÇİN NABIZ YOKLAMASI MI YAPILIYOR ? BU DİZİYİ BİTİRİRLERSE BİZİM İÇİN DE FOX TV BİTER.

  3. Savasci hic final olmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.