Fox Tv The Taste Türkiye Çiğdem Kimdir ?

15 mayıs akşamı başlayan programdaki yarışmacıların kim oldukları merak ediliyor. Fox Tv kanalında 20:00 itibari ile çıkan The Taste Türkiye Çiğdem kimdir ne iş yapar uzmanlık alanı nedir araştırmalarımızdan ilk bulgularımızı sizinle paylaşalım istedik. Çiğdem kaç yaşında.

Fox Tv The Taste Türkiye Çiğdem Kimdir

Fox Tv The Taste Türkiye Çiğdem kimdir 15 mayıs özeti. İlk bölümünün yayınlanması ile Master Chef’in bir diğer uyarlaması olan yemek yapma programı daha önce hiç eşi benzeri olmamış bir format olduğunu iddia etse de benzer yönü çok bulunuyor. Ali Ronay, Rafet İnce ve Şemsa Denizsel olmak üzere juri sayısı bile birebir tutuyor.

The Taste Çiğdem 24 yaşında bekardır. Her konuya bir cevabı olması ile ön plana çıkıyor. Haksızlığa kesinlikle gelemeyen en dişli yarışmacılardan birisi. Sinirli anlarında durmadan nefes almadan konuşan kabiliyeti bulunuyor. Yarışmacıların 15 mayıs günü tanıdığı yarışmacı ile münakaşaya girmekten korkuyorlar. Çiğdem genç yaşta başladığı mutfak serüvenine bir restorantın çalışanı olarak devam etmiş. Kısa sürede kendisini ıspatlamış ve yarışma programına internet üzerinden başvuru yapmış. Mülakatlarda kendisini öne çıkarak yarışmacı iddiası ile ön plana çıkıyor.

Fox Tv The Taste Çiğdem Kim

Çarşamba günü yayınlanan The Taste programında Çiğdem de yarışıyor. Çiğdem mi elendi kim kimi seçti kim kime kaç puan verdi Çiğdem’i ilgilendiren her konuyu bu başlık altında sizlerle paylaşacağız. Yarışmacı Çiğdem hakkında edindiğiniz bilgileri bizlere yorumlardan gönderiniz. Bizlere kulislerden gelen bilgileri ilk olarak sitemizde yayınlayacağız.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.