Fox Tv Yeni Sezon 2018-2019 Dizileri Hangileri? İşte Yeni Fox Dizileri

Fox Tv Yeni Sezon 2018-2019 Dizileri Hangileri? İşte Yeni Fox Dizileri… 2018 2019 sezonu yaklaşırken kanallar yeni sezon hazırlıklarına başladı bile. Yeni sezonda eski dizilerden beğenilen diziler devam ederken bazı dizilerde final yaparak ekranlara veda etti. Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan dizilerden de beğenilenler oluyor. Yaz sezonu nabız yoklamak için iyi bir fırsat.

Yaz sezonunda kendini sevdiren bir dizi yeni sezon biletini de kazanmış oluyor. Yaz sezonunda Fox tv de bazı yeni dizi denemeleri yapacaktır muhakkak. Fox tv de yeni sezonda yayınlanacak olan dizileri bizlerde sizler için bu sayfamızda paylaşacağız. Dizilerin bilgileri oyuncularını fragmanlarını hepsini sayfamızda bulabilirsiniz. Merak ettiklerinizi de yorum olarak yazabilirsiniz.

Fox tv yeni sezonunda ekranlarda Adı Zehra dizisi yer alacak. Adı Zehra dizisi fragmanlarını izledik. Fragmanında Ahmet Kaya şarkıları çalması seyircinin dikkatini hemen çekti zaten. Adı Zehra dizisinin senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu ve Murat Emir Eren yazıyor. Ntc Medya imzasını taşıyan dizisinin yönetmenliğini Taner Akvardar üstleniyor.  Dram türünde yayınlanan dizinin oyuncuları Zeynep Çamcı, Hatice Aslan, Alican Yücesoy ve İnanç Konukçu.

Adı Zehra dizisi konusuda oldukça ilginç Adı Zehra 2018 yılında yayınlanmaya başladı. Beğenildiği takdirde yeni sezonda devam edecektir. Fox tv 2018 2019 sezonunda yayınlanacak yeni diziler oldukça konumuz güncellenmeye devam edecektir. Takipte kalınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2018