Fox Tv Yeni Sezon Dizileri, 2018 de Fox’da Yayınlanacak Diziler

Fox Tv Yeni Sezon Dizileri 2018 de Fox’da Yayınlanacak Diziler… Fox tv de diğer kanallar gibi yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Yeni sezon tanıtımı için hazırlıklarda başladı. Ekranda yerini alacak dizilerin oyuncularından oluşan genel bir fragman yayınlanacak.

Fox tv de yeni sezon yayınlanacak olan dizileri sizlerle paylaşalım. Ancak sadece dizilerde değil ekranda yayınlanan. Programlar ve Fox’un en çok reyting getiren programından olan Zuhal Topal.. Zuhal Topal’ın programı başlayacaktı hazırlıklar bile başlamıştı ancak RTÜK’ün verdiği kararlar yüzünden bitirildi.

Bizim Hikaye ve Oğul dizileri başlayacak yeni sezonda Fox tv de. Boş kalan günlere onları ayarlayacaklarını düşünüyoruz. Bizim Hikaye dizisi hakkında bilgi almak isterseniz TIKLAYIN.

Oğul dizisi hakkındaki bilgiler fragmanı için TIKLA..

Hafta boyunca Fox ekranlarında izleyeceğiniz diziler şöyle;

Pazartesi günü Fox ekranlarında yaz boyunca Deli Gönül dizisini izledik. Tuvana Türkay ve Murat Ünalmış’ın başrollerini paylaştığı dizi yaz boyunca beğenilerek izlendi. Yeni sezonda da devam edeceği kesinleşti.  Pazartesi günleri de yayınlanan dizisi olmadığı için muhtemelen Deli Gönül aynı gününde devam edecektir.

Salı günü de Fox tv nin yayınlanan dizisi bulunmuyor. Muhtemelen yeni başlayacak dizilerden birisi bu güne alınmıştır.

Çarşamba günü Fox tv de sezon içerisinde No 309 dizisi yayınlanıyor. No 309 sezon finali oldu ve yeni sezonda devam edecek. Yaz sezonunda da çok yeni başlayan Bu Sayılmaz programı yayınlanıyor. Bu Sayılmaz dizisi reytingleri düşük. Son iki hafta da 10. ve 20. sırada yer alıyor. Bu yüzden de yeni sezonda devam edip etmeyeceği yakında açıklanır.

Perşembe günü Fox tv de yayınlanan dizi yok. Yeni dizilerden birisi bu güne alınabilir. Cuma günü de yaz sezonunda Şevkat Yerimdar yayınlanıyor. Şevkat Yerimdar reytinglerde başarılı. Son iki haftadır reytinglerde sürekli 1. sırada yer alıyor. Yeni sezonda da aynı gün devam edecektir.

 

Cumartesi günü Kalbimdeki Deniz yayınlanıyordu sezon içinde. Aynı gün Kalbimdeki Deniz yayınlanmaya devam edebilir.

Pazar günü de Savaşçı dizisi aynı gün aynı saatte yayınlanacaktır. Savaşçı dizisi reytinglerde hep ilk sıralarda yer aldı ve seyircisinin yüzünü güldürdü.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2017