Fransız Helkeltraş rodinin eseri değildir düşünen adam çömelen yürüyen uyuyan adam

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Fransız Helkeltraş rodinin eseri değildir düşünen adam çömelen yürüyen uyuyan adam konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Fransız Helkeltraş rodinin eseri değildir düşünen adam çömelen yürüyen uyuyan adam hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Fransız Helkeltraş rodinin eseri değildir düşünen adam çömelen yürüyen uyuyan adam

Fransız Helkeltraş rodinin eseri olmayan Uyuyan Kadın heykelidir.. Uyuyan Kadın heykeli Heykeltıraş Michelangelo’nun eseridir.

Yarışmaya İstanbul’dan katılan 41 yaşındaki yarışmacımız Hidayet Ebru Yumlu, evli ve bir çocuk annesi. İstanbul Üniversitesi Konservatuar Fakültesi mezunu olan Ebru Hanım, uzun yıllar müzik öğretmenliği yapmış. Son iki senedir bir kuruma bağlı olmadan özel dersler veren Ebru Hanım, yarışmada 15.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayla kızını Paris-Disneyland’a götürmek istediğini söylüyor.

Hidayet Ebru Yumlu kim milyoner olmak ister yarışmasında 6 ağustos pazartesi günü yarıştı.. Oldukça başarılı bir yarışma geçiren Hidayet Ebru Yumlu oldukça heyecanlı olmasına rağmen 30 bin liraya kadar oldukça kolay bir şekilde geldi kim milyoner olmak ister yarışmasında.. İşte yarışmacımızın resmi:

Hidayet Ebru Yumlu kim milyoner olmak ister

Fransız Helkeltraş rodinin eseri değildir sorusuna doğru cevap: Uyuyan Kadın heykeli Heykeltıraş Michelangelo’nun eseridir.
Çömelen Kadın heykeli Heykeltıraş Michelangelo'nun eseridir.

Hangisi Fransız heykeltıraş Rodin’in eserlerinden biri değildir?
A) Düşünen adam
B) Çömelen Kadın
C) Yürüyen Adam
D) Uyuyan Kadın
Cevap: D) Uyuyan Kadın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2018