Friedrich Nietzche dehasının neresinde olduğunu söylemiştir?

Friedrich Nietzche dehasının neresinde olduğunu söylemiştir? Burun deliklerinde Damağında Bıyıklarında Göz kapaklarında Cevap: Nietzsche dehasının burun deliğinde olduğunu söylemiştir.

Kim milyoner olmak ister yarışmasında az önce sorulan “Friedrich Nietzsche dehasının neresinde olduğunu söylemiştir?” sorusunun cevabı nedir?
A-) Burun deliklerinde
B-) Damağında
C-) Bıyıklarında
D-) Göz kapaklarında

Doğru cevap:

Friedrich Nietzschedehasının neresinde olduğunu söylemiştir. Cevap: Burun deliği. 

Friedrich Nietzche dehasının neresinde olduğunu söylemiştir

Forbes dergisinin 2018 değerlendirmesine göre Dallas Cowboys’dan sonra en değerli spor kulübü hangisidir: Cevap: Manchester United

Forbes değerlendirmesine göre 2018 En Değerli Spor Kulubu hangisidir? Cevap: Manchester United

125.000 TL değerindeki 10. soru:
Sargasso Denizinin tek olmasını sağlayan Özellik nedir? A- İçinde Canlı Yaşamaz B- Tuzsuzdur C- Yazları Kurur D- Karaya Sınırı Yoktur  Doğru Cevap: D- Karaya Sınırı Yoktur 

Sargasso Denizinin tek olmasını sağlayan Özellik nedir?

TDK Zombi kelimesini arayınca hangi ifade çıkar? Cevap: Hortlak olacak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunu olan 39 yaşındaki yarışmacımız Volkan Şahin, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Yüksek lisans için Almanya Berlin Üniversitesinden kabul alan Volkan Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yüksek lisans eğitimini karşılamak istediğini söylüyor.

Volkan Şahin kim milyoner olmak ister

Aslen Çanakkaleli olan 31 yaşındaki yarışmacımız Sinem Gökdağ, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Küçük Köy Meslek Lisesi mezunu olan Sinem Hanım, fuarlarda model olarak çalışıyor. Sinem Hanım’ın yarışmadaki hedefi 60.000 TL.

Renminbi Hangi Ülkenin para birimidir? Hindistan Pakistan Çin Renminbi Çin’in resmi parası, birimi Yuan’dır, ama çoğunlukla RMB kullanılmaktadır. İşaret: “¥”. Çin Halk Bankası tarafından basılır. Çin Halk Cumhuriyeti’nde kullanılan daha küçük para birimleri Yuan’ın bölünmesi ile oluşur.

Yarışmaya İtalya’dan katılan 37 yaşındaki yarışmacımız Kemal Emre Tatari, aslen İzmirli. İtalya’da yemek bölümü bitirmiş olan Emre Bey, İtalya’da içecek tadımcılığı yapıyor. Yarışmadaki hedefi 60.000 TL olan Emre Bey, ödül kazanması durumunda, bu parayla seyahat etmek istediğini söylüyor.

Kemal Emre Tatari kim milyoner olmak ister

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2018