Funda Alkayış Kimdir? Survivor 2018 Yarışmacı Bilgileri

Funda Alkayış Kimdir? Survivor 2018 Yarışmacı Bilgileri.. Funda Alkayış Survivor 2018 gönüllüler takımının en iddaalı yarışmacılarından birisi. Survivor 2018 de yarışacak olan bu genç yarışmacı aslında ülkemize bir çok madalyalar kazandırmış milli bir sporcu. Survivor 2018 Funda Alkayış kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Funda Alkayış 1987 Mersin doğumlu. Funda Alkayış Mersin Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda eğitimini tamamladı. 2009 yılında zayıflamak için başladığı spor sonrasında mesleği haline geldi. Kick Boks, Muay-Thai ve Wushu sporlarıyla ilgilendi. Kick Boks Dünya Şampiyonasında dünya şampiyonu oldu. 50 kilo da dünya şampiyonu oldu.

Funda Alkayış birçok kez şampiyon olmuştur. Şampiyonlukları yazmakla bitmiyor. Dokuz kez Türkiye şampiyonluğu, dünya ikinciliği ve üçüncülüğü, 24 maç 23 galibiyet 6 nakavt başarısı var. Funda Alkayış Kick Boks’un sadece erkeklerin sporu gibi görünmesini istemediği için bu konuda çalışmış ve başarılı olmuştur.

 

Survivor 2018’e katılan ve adını finale yazdırmaya kararlı olan Funda Alkayış’ın şu sözü de unutulmaz. “Rakiplerimin gücünü herkes biliyor. Ama benim ne kadar güçlü olduğumu kimse bilmiyor.” Funda Alkayış Survivor 2018 gönüllüler takımında yer alıyor. Böyle başarılı ve azimli bir barışmacının bu takımda yer alması takımı güçlendirecektir.

Survivor 2018 gönüllüler takımı bu sene çok güçlü. Yarışmacının instagram adresinde de yaptığı sporun resimlerini bulabiliriz. Biz bir kaçını sizlerle paylaşacağız. Yarışmacının instagram hesabı da fundaalkayis

Survivor 2018 gönüllüler takımı ve ünlüler takımı arasında kıyasıya rekabet 10 Şubat akşamı Tv8 ekranlarında başladı. Artık yayınlandığı her günde reytinglere adını ilk sıralardan yazacak Survivor başladı. Seyirciler ilk bölümden yarışmacılar hakkında puanlarını verdi bile. Siz Funda Alkayış’ın performasını nasıl buluyorsunuz?

Survivor 2018 Funda Alkayış bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Siz de merak ettiğiniz yarışmacıları yorum kısmına yazabilirsiniz. Sizler için açıklamalarımız devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2018