Game of thrones 8. sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? 4. bölümde neler olacak özet, analiz ve tüyolar

Game Game of thrones 8. sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? 4. bölümde neler olacak özet, analiz ve tüyolar

Game of Thrones  8. sezon 4. bölüm fragmanı tüyoları nelerdir? Nasıl nereden izlenir?

Game of thrones 8.bölüm özeti.

YEDI KRALLIGI

Winterfell’e ulasan Jaime Lannister, Cersei’nin ölülerle mücadeleye katılmak konusunda yalan söyledigi Daenerys’e haberi verdi ve Altın Sirketi kendi araçları için tedarik etti. Hem Daenerys herri de Sansa, Jaime’nin güvenilmemesi gerektigi ve cezalandırılmayı hak ettigi konusunda herti fikirdir. Jaime, geçmis isleri için özür dilemeyi reddediyor – Bran tanıdık bir cümle alıntı yaptiginda nöbet tuttu – ama kendi araçlarına bagli oldugunu vaat ediyor. Tarth’lu Brienne, Jaime’nin onuruna kefil olur ve Sansa’yı kalmasına ikna eder.

“ASK ICIN YAPTIGIMIZ SEYLER.”

-BRAN STARK

Arya dernirci tarafından durur ve Gendry’ye düsmandan ne bekleyecegini sorur. O hesaba katılması gereken bir güç oldugunu açıkça ortaya koyuyor ve Gendry’ye istedigi silahı yapmaya basladigini hatırlatıyor.

Jaime, onu sakatladigi için Bran’dan özür diler ama Bran sakince kızgın olmadigini, ne oldugunu kimseye söylemedigini söyler – Jaime ölü bir adamsa dövüserez

Lannister kardesler Winterfell avlusunda bulusuyor. Jaime ve Tyrion, Daenerys’i, Cersei’nin hamileligini ve gelecek savasta ölme ihtimalini tartısıyor. Jaime, hazırlık askerleri arasında Brienne’yi görünce dikkatini dagitiyor. Bir zamanlar oldugu savasçı olmadıgını itiraf ediyor, ernrinde görev yapıp yapamayacagini soruyor. O katılıyor.

HER ZAMAN ONUN NE OLDUGUNU TAM OLARAK

BILIYORDUN. VE SEN ONU YINE DE SEVDIN.”

– TYRION LANNISTER

Tyrion’un Cersei’ye güvenmesini tavsiye etmekten hosnut olmayan Daenerys, yeni bir El bulmakla tehdit ediyor. Jorah, Tyrion’un rol için dogru seçim olduguna inandıgını dile getiriyor ve geçmnis hatalarını affettigini öne sürüyor.

Dany, aynı zamanda Tyrion’u savunan Sansa’yla da güzellesmeye çalısıyor; bu, Cersei’ye inandıgı için Daenerys’e suçlamada bulunuyor. Ejderha Kraliçesi, iki kadının ortak noktalarına odaklanıyor: bir erkegin dünyasında yönetici ve Jon’a olan sevgileri. Sansa, Kuzey konusunu ele geçirene kadar baglaniyorlar ve Daenerys Dernir Taht’a oturdugunda etki alanına ne olacak? Konusmaları, Yara Daenerys’in Demir Adalarını geri alma planlarını söyleyen Theon Greyjoy’un gelmesiyle kesintiye ugradi. Winterfell için savasmak istediginde sadece Sansa’ya hitap ediyor. Kucaklıyorlar.

 

“NEREDE OLDUGUMUZU VE NE YAPTIGIMIZI

UNUTURSAK. ARTIK ERKEK DEGILIZ.”

-SAMWELL TARLY

Jon ve grup savas için planlıyor. Bran, Gece Kralı’nı savunmasız bir konuma çekmek için yer olmak için gönüllü olur. Theon, Bran’ın yanında beklemeye gönüllü olur. Daenerys ve Jon ejderhaları sürmeyi planlıyorlar, kimsenin Bran bile degil ejderha atesinin Gece Kralı’nı öldüreceginden emin. Tyrion, Daenerys’in Sansa, Missandei ve kuzey kadınları ve çocukları ile birlikte kaldıklarında israr ettiginde, ancak kraliçesinin emrini aldiginda israr ediyor. Toplantıdan sonra Tyrion, Bran’dan hikayesini kendisiyle paylasmasını ister. Herkes uzun bir uykusuzluk gecesi ve bekliyor.

Missandei, Northerners ile baglantı kurmaya çalısıyor. Gray Worm ona savas sona erdiginde ve Daenerys’in Yedi Krallıgın Kraliçesi oldugunu ve Naath’a geri dönecegini ve halkını koruyacagina söz verir.

Edd, siperlerden Sarwell ve Jon’a katıldı. Samm, mahremilerde saklanmak yerine yardım ettiginden habersiz. Düsmüs kardeslerini Gece Saatinden hatırlarlar ve baska bir dövüs beklerler.

Jaime ve Tyrion atesin yanında oturup, babalarının ne kadar öfkeli olduklarını söyleyerek, Starks için savastıklarını bilmek için kıkırdıyor. Yakında Brienne, Podrick Payne, Davos ve Tormund katıldılar.

Arya, aksarina Hound ve Beric Dondarrion ile siperlerde basliyor, ancak çabucak, dün gece potansiyelini hayatta geçirmek istediginin farkında degil. Onları siperlere bırakıyor. Arya Gendry’i bulmaya gider. Yeni silahını (dragonglass bıçakları olan bir yay kadrosu) teslim eder ve ona Melisandre ile olanları ve Robert Baratheon’un pic oglu oldugunu söyler. Arya onu öperken, ölmeden önce biriyle olmanın nasıl bir sey oldugunu bilmek istedigine karar Verir. Beraber uyuyorlar.

 

“BEN KIRMIZI KADIN DEGILIM. KENDI KANLI

PANTOLONUNU ÇIKAR.”

 

Tormund, Brienne’in sövalye olmadigini ögrendiginde sok oldu, kral olsaydı onu hemen sövalye edecegini de sözlerine ekledi. Jaime, herhangi bir sövalyenin bir baskasını yapabilecegini açıklar. Brienne’e diz çökmesini söyler ve uygun kelimeleri okur. Tarth’li Ser Brienne, Yedi Krallıgın ilk kadın sövalyesi yükseldi. Bu bir korku gecesinde nese dolu bir andır.

Sam, Jorah ve Lyanna Mormont’un savastaki rolünü savunarak görüyor. Karyolalarda oturmayı reddediyor ve buna bırakıyor. Sari, ailesi kılıcı Heartsbane’i Jorah’a sunar.

Herkes yükselen günesi beklerken, Pod “Jenny’nin Sarkısını” söylüyor. Grup atese bakıyor; Sam, yataklarında Gilly ve bebek Sarı ile yatıyor; Sansa ve Theon birlikte otururlar; Arya, uyuyan bir Gendry’nin yanında uyanık kalır; Missandei, pozisyon almak için ayrılırken Gray Wormi tutkuyla öper; Jorah atını baglar.

 

“DOGRU OLSAYDI, SENI TARGARYEN EVI’NIN SON

ERKEK VARISI YAPARDI.”

– DAENERYS TARGARYEN

Jon’un ondan uzak durduguna sasırdım, Dany, Jon’u Winterfell’de Lyanna Stark’ın heykeline bakan kılıcında bulur. Dany, Rhaegal’in Lyanna’ya yaptıgı sözde vahseti konusundaki kafa karısıklıgini dile getirdi, çünkü kardesi hakkında harika seyler duymustu. Jon, Dany’a gerçegi söylemesi için bu anı seçti – Rhaegal ve Lyanna’nın evli oldugunu ve onların ogulları oldugunu. Dany, Demir Taht’a olan iddiasının ne demek oldugunu anlayarak yavasca bunu kabul eder. Sessiz tepkisi üç korna patlamasıyla yarıda kesildi: ölüler burada.

 

Game Of Thrones Dizi Konusu

Game Of Thrones dizisi ülkemizde de çok izlenen popüler bir dizidir. Türk izleyicilerin beklediğ 8. sezon 2. bölüm yayına girmiştir.
Game of Thrones George R.R. Martin’in en çok satan romanlarından esinlenen bir HBO dizisidir
Sıcak ayların yıllarca devam ettiği ve soğuk ayların bir ömür geçmeyecek gibi bir dünyada, Westeros hükümdarlığı kefaretini ödeyecekti. İhanet, şehvet, hainlik ve doğaüstü güçler, entrikacı güney ve yabani doğu tarafı topraklarından, buz gibi kuzey ve arkasında kapkaranlık diyarları zapt eden Kadim Duvara kadar Krallığın her tarafını hırpalıyordu. Krallar ve Kraliçe, Şövalye ve sürgündekiler, sahtekar ve asiller ‘Demir Taht’ için ölümüne bir mücadelenin içine girerler.

GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones’un Türkiye’de yayın hakları ile beraber Digiturk’te bulunuyor. Game Of Thrones’un yeni sezonunu ve yeni çıkacak olan haberleri izlemek için Digiturk’e paralı üye olmanız gerekmektedir. verdiğimiz linkten üyelik işlemlerini yapabilirsiniz….

 

Game of thrones 8. sezon 3. bölüm de neler olacak.


Jon ve Daenerys için bazı büyük gerçek bombalara ayrıldıktan sonra nihayet beklediğimiz büyük savaşı alıyoruz. Soluk gözlü Beyaz Yürüteçler ve gizemli Gece Kralı öncülüğünde ölülerin ordusu Winterfell’in kapısında. Kahraman savunucuları, yerle bir kötülüğe karşı son bir duruşmaya hazırlanıyorlar.Vebu muhteşem savaş hazırlıkları beni gelecek hafta  için çok heyecanlandırıyor.

Kahramanlarımızın çoğunun çok korkmuş olduğunu görüyoruz. Dany “ölüler zaten burada” diyor. Arya bir şeyden kaçıyor. Theon’un başı belada gibi görünüyor. Night King, Bran’ın öngördüğü gibi Godswood’a gelmelidir.

Ejderhalar, zombiler, şövalyeler ve Yaralanmamış. Gelecek hafta çılgınca olacak. Aynı zamanda, bu sezon şu ana kadar en uzun bölüm, saat 82 dakikada. Bu gösterinin tekrar ayağını bulduğuna sevindim.
Dünya genelinde birçok hayran kitlesi bulunan Game of Thrones 21 Nisan gecesi yayınlanan 8. sezon 2. bölümü ile tüm izleyenleri ekrana kilitledi. Tüm Dünyada olduğu gibi yurdumuzda da  çok fazla hayranı bulunan Game of Thrones izleyicileri, dizinin 8. sezon 3. bölümü ile ilgili araştırma yapmaya başladılar. Peki, Game of Thrones’ın 3. bölümü ne zaman ekranlarda yayınlanacak? İşte, Game of Thrones ile ilgili tüm merak edilenler…

Game of Thrones 8. Sezon son bölümü arkasından tüm gözler bir sonraki bölüme döndü. Altı bölüm sürmesi konuşulan Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölümünde Arya ve Gendry’in yakınlaşma sahnesi diziye tamamiyle damga vurdu. Şimdi ise yeni bölüm beklentileri sürüyor. Game of Thrones 8. Sezon 3 bölümü ne zaman çıkacak?

Game of Thrones 8. Sezon heyecanı hız kesmeden sürüyor. Türkiye saati ile gece saatlerinde yayına giren Game of Thrones’un 8. Sezon 2. Bölümü 21 Nisan gece yarısı yayına girdiı. Fenomen dizide en çok konuşulan sahnelerden biri Arya ve Gendry’in ateşli sevişme anı oldu. Sahne sosyal medyanın da en çok konuşulan konusu oldu.

GAME OF THRONES 8. SEZON YAYIN TARİHLERİ

1. Bölümü 14 Nisan’da yayına girecek ve 54 dakika sürecek,
2. Bölümü 21 Nisan’da yayına girecekk ve 58 dakika sürecek,
3. Bölümü 28 Nisan’da yayına girecek ve 1 saat 22 dakika sürecek,
4. Bölümü 5 Mayıs’ta yayına girecek ve 1 saat 20 dakika sürecek,
5. Bölümü 12 Mayıs’ta yayına girecek ve 1 saat 20 dakika sürecek,
6. Bölümü 19 Mayıs’ta yayına girecek ve 1 saat 20 dakika sürecek.

Game of thrones 8. sezon 3. bölüm Fragmanı Türkçe ALtyazılı

 

Game of thrones 8. sezon 3. bölüm Fragmanı , Ön izlemesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2019