Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm yayında. Game of Thrones nasıl nereden izlenir? 

Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm yayında. Game of Thrones nasıl nereden izlenir?

Tüm dünyada inanılmaz derecede takipçisi ve izleyicisi olan Game Of Thrones 8. sezona bomba gibi giriş yaptı. Ülkemizde de çok sayıda izleyicisi olan Game Of Thrones 8. sezon 6. bölüm ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Peki ya Game Of Thrones 8. sezon 6. bölüm ne zaman? Game Of Thrones nereden izlenir? Game Of Thrones saat kaçta hangi kanaldan izlenir? sorularının cevabı haberimizin devamında…

Game Of Thrones Dizi Konusu

Game Of Thrones dizisi ülkemizde de çok izlenen popüler bir dizidir. Türk izleyicilerin beklediği 8. sezon 6. bölüm yayına girmiştir.
Game of Thrones George R.R. Martin’in en çok satan romanlarından esinlenen bir HBO dizisidir
Sıcak ayların yıllarca devam ettiği ve soğuk ayların bir ömür geçmeyecek gibi bir dünyada, Westeros hükümdarlığı kefaretini ödeyecekti. İhanet, şehvet, hainlik ve doğaüstü güçler, entrikacı güney ve yabani doğu tarafı topraklarından, buz gibi kuzey ve arkasında kapkaranlık diyarları zapt eden Kadim Duvara kadar Krallığın her tarafını hırpalıyordu. Krallar ve Kraliçe, Şövalye ve sürgündekiler, sahtekar ve asiller ‘Demir Taht’ için ölümüne bir mücadelenin içine girerler.

GAME OF THRONES 8. SEZON 6. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones hangi kanalda saat kaçda? Game of Thrones’un Türkiye’de yayın hakları ile beraber Digiturk’te bulunuyor. Game Of Thrones’un yeni sezonunu ve yeni çıkacak olan haberleri izlemek için Digiturk’e aylık 12.90TL karşılığı üye olmanız gerekmektedir. verdiğimiz linkten üyelik işlemlerini yapabilirsiniz….

GAME OF THRONES NE ZAMAN SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR? Game of thrones Türkiye’de hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor?

Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm 19 Mayıs pazar akşamı Türkiye saatine göre 04:00 da HBO kanalında yayına girecek. Türkiye’de Game of Thrones Digitürk’te BEIN HD TV kanalında Türkiye saatine göre sabaha karşı gece saat 04.00 da yayınlanacak.

GAME OF THRONES İZLE

HBO kanalında Türkye’de ise Digiturk’te altı bölüm  sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te. 30 Nisan’a kadar 1 No’lu beIN HD tv kanalında Game of Thrones Özel serilerine devam eden Digitürk, geçen yıllarda yaptığı gibi diziyi ABD ile aynı zamanda yayına sokacak. Amerika’da yayınlanan dizi pazar akşamları Türkiye saati sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak. Dizinin tekrarı ise ertesi akşam olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2019