Game Of Thrones 9. sezon ne zaman yayınlanacak.

Game Of Thrones 9. sezon ne zaman yayınlanacak ?

Reyting rekorları kıran Game of Thrones serisinin sekiz sezonun bitmesine üzülen  hayranlarına iyi bir haberi var. Lannister’lar ve Stark’ların de rol alacağı, binlerce yıl öncesine ilişkin yeni bir serinin çekim aşamasında olduğu çekim setinden sızdırıldı.

 Yeni Yayınlanacak olan 9. Sezon serisinin isminin ne olacağı ise merak konusu
Henüz adı resmi olarak bir açıklama olmasa da son bir kaç ay içinde bazı tahminlerde bulunulmuş bu tahminler kulaktan kulağa yayılmıştı. Bu tahminlerden bir tanesine göre Belfast’ta yeni yapımın setinde çalışanlar yeni diziye “Bloodmoon” (Kanlı Ay) demişler. Game of Thrones serisinin yaratıcısı olan George RR Martin, daha önce bu öncü yapım için The Long Night (Uzun Gece) ismini kullanmıştı. Fakat daha sonra bundan vazgeçildi ve şimdilik resmi olarak yapımın ismi açıklanmış değil. Ayynı zamanda The Long Night, Game of Thrones’un son ve çok eleştirilen sezonunun üçüncü bölümününde ismiydi.

9. Sezon Hangi Zamanda Geçecek ?

Serinin ismi ne olursa olsun bu seri, Game of Thrones’tan 5 bin yıl önceki olayları konu alacak. Bu da son sekiz sezonda seride yer alan hiçbir karakterin bu yeni yapımda olmayacağı anlamına geliyor. Ancak bir istisna varki oda Slovak aktör Vladimir Furdik tarafından canlandırılan Night King bu yapımda yer alacak.

Game Of Thrones 9. sezon Ne Zaman Yayınlanacak ?

Fantastik evreni, epik hikaye anlatımıyla, 8 yıl boyunca tüm dünyada seyircilerin severek takip ettiği Game of Thrones serisi sona erdi. Tartışmalı bir son sezonun ardından seyircilere veda eden dizi, giderken arkasında kırılması güç bir reyting rekoru bırakmıştı.

HBO’nun yayınladığı dünyanın en çok izlenilen ve üzerine konuşulan televizyon serisi Game Of Thrones, 9. ve son sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.2020  14 Nisan’da son sezonun yayınlanacağı hakkında duyumlar aldığımızı da sizler buradan paylaşmış olalım.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Game Of Thrones 9. sezon ne zaman yayınlanacak. (1 Yorum)

  1. Peki tam nezaman yayınlanır 9 sezon hayatım bayın da izlediğim okadar çok güzel bi fiziki kelimeler yetmiyor size anlatayım bekliyorum yeni sezonu

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019