Gazino Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Gazino Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı… Gazino dizisi yakında başlıyor. Peki hangi kanalda? Oyuncuları ve konusu ne? Gazino dizisi bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik. Gazino dizisinin senaristleri ünlü işlere imza atan Kerem Deren ve Pınar Bulut çifti.

Kerem Deren ve Pınar Bulut yeni sezon için Gazino isimli diziyi kaleme almaya başladı şimdiden. Gazino dizisi Maksim Gazinosu gibi bir ortamı anlatacak. Dizinin tarihi geçmiş yıllar 1960’lar olarak düşünülüyor. Gazino dizisinin tam konusu ve oyuncuları dün açıklandı. Bizde sizlerle detayları paylaşalım istedik.

Gazino Dizisi Oyuncuları Kimler: Gazino dizisinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Erkek başrol oyuncusu ise Barış Arduç oldu. Beren Saat ve Barış Arduç ilk kez bir dizide birlikte oynayacaklar. Gazino isimli yeni diziden rekor ücret alacaklar. Barış Arduç Bölüm başına 120 bin lira alacak, Beren Saat ise ayda 480 bin lira kazanacak.

Gazino dizisinin başrol oyuncularını yazdık sizlere. Diğer oyuncu seçimleri de devam ediyor şimdilik. Gazino dizisi nerede çekiliyor derseniz dizi eski gazinolar kralı olarak bilinen en tadık yer olan Maksim Gazinosunda çekilecek. Barış Arduç ve Beren Saatten nasıl bir dizi bekliyorsunuz? Nasıl bir yapım çıkar ortaya dersiniz?

Gazino dizisi senaristleri Kerem Deren ve Pınar Bulut çifti daha önce hangi dizileri yapmış bakalım. Senaristler gerçekten fenomen olan dizileri yazmışlar. Altlarına imzalarını atmışlar. İşte o diziler; Ezel, Uçurum, 20 Dakika, Suskunlar…

Bu dizilerin arasından akılda en çok kalanı Ezel tabiki. Kenan İmirzalıoğlunun başrolünü oynadığı dizinin hayranı çok fazlaydı. Şimdi bile benzer senaryolu dizi olsa reyting rekorları kırar. Bakalım senaristler bu sefer nasıl bir işe imza atacaklar?

Son Dakika Gazino dizisine yeni oyuncu: Merve Boluğur kadroya dahil oldu. Güzel manken ve oyuncu Merve Boloğur da Gazino dizisinde oynayacak. 1960’lı yılların anlatılacağı Gazino isimli dizi için Merve Boluğur’la da kesin olarak anlaşma imzalandı.

Merve Boluğur Kimdir: 16 Eylül 1987 senesinde İstanbul’da hayata merhaba demiştir. Bir dönem modellik yapmış sonra oyuncu olmuştur. Boyu 1.67 olan güzel oyuncunun kilosu ise 53-54 arasındadır.Geçmişinde daha çok dizilerde oynayan oyuncunun az sayıda film oyunculuğu da vardır. Geçen sene Murat Dalkılıç ile evlenmiştir.

YORUMLAR

  1. Ben oyuncu kadrosunu sevmedim diziyi izlesem bariş arduç için izlerim hayranim şu adama ya

  2. Icinde benim askım varsa tamamdır o dizi iste barıs arduc yakısıklımm yaa

  3. Beren saat oynarmı? Bilemiycem….

  4. Bence baştan kaybetti dizi..hem ismi, hemde az çok tahmin edilebilen senaryo sebebi ile..başlasa bile fazla sürmez sanırım..

  5. kanal star tv de olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.