Gece ve Gündüzü ayıran çizgiye ne ad verilir? Matrix İnception

Gece ve Gündüzü ayıran çizgiye ne ad verilir? Matrix Terminatör Gece ile gündüzü birbirinden ayıran çizgiye aydınlanma çemberi ( çizgisi ) Terminatör denir. ►Aydınlanma çemberi hayali bir kavram olup, dünyanın aydınlık ve karanlık taraflarını birbirinden ayıran çizgidir. ►Yıllık ve günlük harekete bağlı olarak yer değiştirir. ►Dünya’yı iki eşit parçaya böler. ►Aydınlanma çemberinin hızı çizgisel hızla doğru orantılıdır.

Gece ve Gündüzü ayıran çizgiye ne ad verilir? Cevap: Terminatör

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bir yarışmacıya sorulan Gece ve gündüzü ayıran çizgiye verilen ad hangisidir? sorusunun yanıtı nedir? Kim Milyoner İster 11 Şubat akşamlı yeni bölümde yarışmacıya zor anlar yaşatan Gece ve gündüzü ayıran çizgiye verilen ad hangisidir? sorusunun cevabı haberimizde.

Soru: Gece ve Gündüzü ayıran çizgiye ne ad verilir?
A: Matrix
B: Terminatör
C: Zorro
D: Inception Terminatör Aydınlanma çemberi hayali bir kavram olup, dünyanın aydınlık ve karanlık taraflarını birbirinden ayıran çizgidir. Terminatör sorusu oldukça zordu ve bilinmeyen cevabı olmayan bir soruydu. Bilen kişi de oldukça az çıktı.. Bilen arkadaşları tebrik ediyoruz..

Gece ve Gündüzü ayıran çizgi resmi

1974 doğumlu olan Müjdat Adaş, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Evli iki çocuk babası olan Müjdat Bey, Okmeydanı Devlet Hastanesinde Ortopedi-Travmatoloji doktoru olarak çalışıyor. Müjdat Adaş, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla ihtiyacı olanlara yardım etmek istiyor.

1974 doğumlu olan Müjdat Adaş soruya cevap vereceğini söyledi. Joker hakkı kalmayan yarışmacımız bakalım nasıl bir yanıt verecek.. Gece ve Gündüzü ayıran çizgiye ne ad verilir? Matrix İnception Terminatör Zorro şıkları oldukça çelişkili olduğu için izleyenlerde bir türlü doğru yanıt veremediler.

Gece ve Gündüzü ayıran çizgiye ne ad verilir İnceptionGece ve Gündüzü ayıran çizgiye ne ad verilir? Terminatör denir

Gece ve Gündüzü ayıran çizgiye ne ad verilir

YORUMLAR

  1. Hüsnü Huseyn☀️Yorumunuzu☀️Okudum Gercekdende Üzüldüm Siz Yazdığınızın Karşısına Bir Sualda☀️Elave Edirsiniz İnsan Hayatda Tek Özün Düşünmesi İyi Deyil Oruç Tutan İnsanın Duaları❤️Kebul Olması Tek Özü Üçün Deyil Başkalarına❤️Dua❤️Yapdığı An Dualar Kebul Olur Sizin Tek Özünüzü Düşünmeniz Bir Hekayeye Benzedi Bir Genç Babası Öldükden Sonra Mömün Bir İnsanın Yanına Gedir Ve Söyleyir Ağa Babamı Düşünürem O☀️Dünyada☀️Yeri Rahatdımı Ağa Oğla Üzün Tutur Söyleyir Oğul☀️Baban☀️İnsanlara Yardım Edirdimi Oğulan Söyleyir Ağa Babamın Parası Pulu Cok İdi Ama İnsanlara Yardım Etmirdi Yardım Edenlere Alkış Edirdi Ağa Yene Sorur Oğul Baban Meke Medineye Ziyaret Etdimi Oğul Söyleyir Ziyarete Getmedi Gedenlere Alkış Edirdi Arkalarınça Bakıp Ağlayırdı Ağa Yene Söyleyir Oğul Baban İnsanlara Kötülük Yapdımı Oğlan Söylendi Ağa Babam Hec Kimi Kötülük Yapmadı Kötülük Yapan İnsanlardan Uzak Olurdu Ve Kırakdan Onlara Bakıp Üzülürdü Ağa Yene Söylenir Oğul Baban Namaz Kılırdımı Oğul Söyleyir Yok Ağa Babam Namaz Kılmırdı Ama Namaz Kılanların Hamısın Sevirdi Ağa Söylenir Oğul Babanın İşi Zor O❤️Çennet Kapısından❤️Bakıp Ağlayır Çennet Kapısından İceri Kecemir Hayatda Cok Kerip İnsanlar Var Allah Bütün İnsanlara Gözel Düşünçe Bekş Etsin Hüsnü Huseyin Dövlet Ücün Oruç Tutmayın Söyleyirsiniz Dövlet Dediyiniz Yeni☀️Şehid☀️Olmuş İnsanlardı Siz Veteninizi Miletinizi☀️Şehidlerinizi☀️Sevin Onlara Deyer Verin Tek Özünüze Deyer Vermeyin Cünkü Tek Elden Ses Cıkmaz Birlik Olan Yerde Veteni Düşmenler Yıkamaz Sualınıza Çavab☀️Matrix☀️Ola Biler İndiki Dövrümüzde Remzi Menası Bu Olsada Esil Çavab Geçeni Gündüzü Ayıran Çizgi❤️❤️Rabbimin Hurudu❤️❤️Cünkü Sadeçe Bu Küvve Buna Sahip İndiki Hayatımızın Remzi Menasın Ehemiyyeti Yok İnsan Milletine Dövletine Deyer Vermeli Onlarla Nefes Almalı Onlar Olmasa Biz Yokuk Bir☀️Milletin Böyüklüğü☀️Nüfuzunun Çokluğu İle Deyil Akıllı Ve☀️Fazilet Sahibi☀️İnsanların Sayısı İle Beli Olur Yorumumla Sizleri Üzeremse Lütfen Meni Bağışlayın

  2. Oruç tutanlar devlet için oruç tutmayın kendiniz için oruç tutun imsak vakti gece ve gündüzü ayıran kırmızı çizgiye ne ad verilir ?

    1. Ne demek istedin Hüsnü, açık yazda bilelim 🙂

  3. Cevap Terminator. Latince bir kelimedir. Anlamı sınırlayıcıdır. Aynı zamanda sepetrator yani ayırıcı da denir

  4. Astronomide gezegenin/ ayın aydınlık ve karanlık kısımlarını ayıran sınıra terminatör denir.

  5. Terminatörmüş inglizce olarak aradım.:)

  6. Terminatör denir. Öğrenin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.