Gecelerin Ötesinde Dizisi Oyuncu Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim?

Show tv yeni sezon hazırlıklarını yeni dizilerle devam ettiriyor. Ethem Özışık ve Osman Taşçı’dan Show tv de yayınlanacak yeni sezon için yepyeni bir dizi geliyor! Gecelerin Ötesinde Dizisi Oyuncu Kadrosu Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim? sorularına cevap vereceğiz bu konuda..

Poyraz Karayel’in yazarı olan ve bu dizisiyle çok ilgi çektiği için filmi de çekilecek olan Ethem Özışık ve son yönetmeni Osman Taşçı oldukça başarılı bir yapım ortaya koymuşlardı. Bu sevilip tutulan yapımcı ve yönetmen bu kadar ilgi ve alakayı üzerlerine çekinde yeni bir dizi ile yeni sezonda devam etme kararı aldılar.

Yeni sezon için yapılan hazırlıkların sonrasında dizi adı duyuruldu. Yeni dizi Gecelerin Ötesinde dizisi için hazırlıklar başladı. Gecelerin Ötesinde dizisinin konusu Zenginden alıp fakire veren 4 gençten oluşan bir mahalle çetesinin öyküsünü anlatan dizi yeni sezonda Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Henüz kadrosu ve oyuncuları netleşmeyen dizi için bir çok isme tekliflerin gittiği konuşuluyor. Dizi için son olarak Ekin Koç’a teklif gittiği fakat olumsuz yanıt alındığı konuşuluyor. Kadın başrolleri de Özlem Yılmaz adıyla anılsa da henüz net bir isim belirmedi. Yakın zamanda oyuncu seçmeleri yapılacak olan dizi ”Gecelerin Ötesinde” yeni sezonda Show TV’de ekrana gelecek.

Yeni sezonda yayınlanacak olan Gecelerin Ötesinde dizisi show tv de olacak. Lütfen sizde Gecelerin Ötesinde dizisi hakkında başrol oyuncularının ve diğer oyuncular hakkındaki görüş ve fikirlerinizi aşağı yazın.. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2017