Geçit Dizisi (Bilimkurgu) Oyuncuları Hangi Kanalda Nezaman Başlayacak?

Yeni sezon için hazırlıklarını tamamlayan Geçit dizisi Türkiyenin ilk bilim kurgu dizisi olarak ekrana gelmeye hazırlanıyor. Tüm dünyada en çok izlenen dizi türlerinden olan ancak hiç Türkiye örneği olmayan bu türde ilk dizi olacak olan Geçit çok yakında ekrana gelecek. İlk örnek olacak bilim-kurgu dizilerinden Geçit hangi kanalda ne zaman başlayacak merak konusu oldu.

Merak edilen ve ilk fragmanı ile beğeni toplayan her ne kadar basit bir görünümü olsa da geliştirmeye açık olan Geçit dizisinin oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Geçit Dizisi ülkemizde ilk (Bilimkurgu) olacağı için hangi kanalda yayınlanacağı da merak konusu oldu. Hangi Kanalda Nezaman Başlayacak? sorusu çok yakında yanıt bulacak tahminimizce Fox tv de ekrana gelecek Geçit dizisi.

Yeni kurulan dizi yapım şirketi olan BOOM Yapım’ın yapımcılığında çekilen dizi, 2017 ve 2117 yıllarında yüzyıllık bir sürede geçen, heyecan ve gizem dolu bir macerayı anlatacak. Yeni dizi ”Geçit” ismiyle yayınlanacak. Aşağıdan Geçit dizisinin ilk tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.

Geçit dizisinin konusu Nedir? Dizi ölümsüzlüğün peşindeki Tarkinalar adlı gizli örgütün yönetimi altındaki geleceğe, ikiz kardeşini bulmak için giden bir gencin hikayesini anlatıyor. Bu oldukça absürüt dizinin tutup tutmayacağını da sizlerin yorumlarınıza bırakıyoruz. Kaliteli bir dizi olmadığı müddetçe ülkemizde dizilerin tutması, tutsa bile kalıcı olması oldukça zorlaştı.

Geçit Dizisinin oyuncularını sizlere belli oldukça açıklayacağız. Yaratıcı yapımcılığını Hazan Turaçtemur’un üstlendiği ”Geçit” dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı belli olmasa da fox tv ihtimali oldukça güçlü görünüyor. Kanalı ve tarihi kesinleşince Geçit dizisi hakkında detayları paylaşacağız sizlerle.

Geçit Dizisi Oyuncuları Kimler: Burcu Türünz Ertunç Tuncer Beyti Engin Gülşah Büktür Berke Bük Kaya Sensev Gülşah Sezek Mustafa Vural Utku Tamirak ve Hakan Duran gibi oyunculardan oluşan kadroya sahip.

Geçit Dizisi (Bilimkurgu) Hangi Kanalda Nezaman Başlayacak? ilk Tanıtım Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Geçit Dizisi (Bilimkurgu) Oyuncuları Hangi Kanalda Nezaman Başlayacak? (2 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2017