Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Çok yakında yep yeni bir dizi başlayacak. Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı ile yeni sezonda tv de yerini almayı bekliyor..Bir çok başarılı dizinin yapımcılığını üstlenen Limon Film’den yeni bir proje gün sayıyor..

Limon Film başarılı dizilere imza atıyor 3 sezondur. 2017-2018 yeni sezon için yeni dizi projesi hazırlıklarına başlamış ve dizinin adı da Geçmişin intikamı olarak belirlenmiş bulunuyor. Geçmişin İntikamı olarak açıklanan dizinin cast çalışmaları da son hız başlamış bulunmaktadır…

Geçmişin İntikamı Dizisi Yapımcı Yönetmeni senaristi Kim: Şantiye senaryo ekibi özenle yazıyor ve kaleme alıyor hikayeyi. Peki Geçmişin İntikamı Dizisinin konusu ne, ne işlenecek dizide? Dizinin özetle konusu şöyle: yıllar önce işlemediği bir cinayet yüzünden hapse giren birinin adaleti aramak için verdiği mücadele konu ediniyor.

Son yıllarda adalet konusunda herhangi bir dizinin kaleme alınmamış olması diziye ilgiyi artırabilir diye böyle bir çalışma başlamış bulunuyor.. Dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ederken kanal için fox tv ile görüşme halinde olduğunu öğrendik.

Fox tv Geçmişin intikamı Dizisi Konusu ve özeti: Dizide geçmişte işlememiş bir suçun cezasını çekmek zorunda kalan ve bu yüzden hapse giren bir kişinin adaleti sağlamak için vereceği mücadeleyi anlatıyor.

Geçmişin intikamı Dizisi Oyuncuları: Dizi henüz casting aşamasında. Başrolleri için Yasemin Allen ve Ahmet Kural’la görüşmeler devam ederken, Olgun Şimşek, Ediz Hun ve Erkan Can gibi deneyimli isimlerinde kadrosunda yer alacağı söyleniyor. Oyuncular başroller ve senaryo belirlenince buraya ekleyeceğiz. Dizinin henüz kesinleşmiş bir oyuncusu bulunmuyor. Oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor.

Geçmişin intikamı Dizisi Fragmanı henüz yayınlanmadı. Geçmişin intikamı Dizisi Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buraya herkesten önce ekleyeceğiz. Geçmişin İntikamı Dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya bekliyoruz..

Geçmişin İntikamı Konusu

30’lu yaşlardaki Aslan Batur, kendi halinde yaşayan bir adamdır. İstanbul’un eski kabadayılarından Şevket’in limanından sorumlu olan Aslan, işlemediği bir cinayet yüzünden hapse girer. Suçu Aslan’ın üstüne atanlar ise hiç bilmediği dayısı dayısı Kerim Büyükhanlı ve oğludurYasak ilişkinin bir meyvesi olduğu için daha henüz beşikteyken Şevket’e emanet edilen Aslan, senelerdir Büyükhanlı ailesinden uzak tutulmuştur. Fakat kader onları ne yazık ki seneler sonra tekrardan karşı karşıya getirmiştir. Aslan cezaevinden çıktıktan sonra ise taş üstünde taş kalmayacaktır. Çünkü her ne kadar kan bağı olsa da intikam yemini etmiştir.

Dizinin başrolleri için Ahmet Kural ve Yasemin Allen ile görüşüldüğü ve cevap beklendiği açıklandı. Geçmişin İntikamında ayrıca Olgun Şimşek, Erkan Can ve Ediz Hun gibi usta isimlerin de yer alacağı belirtiliyor.​ Geçmişin İntikamı, yeni sezonda FOX’ta!​

https://www.youtube.com/watch?v=iHSySE86tCY

YORUMLAR

  1. Siz saf mısınız Allah aşkına? Bunun en az iki örneği var zaten. Bu vasat konuyla neyin ilgisini çekmeyi planlıyosunuz ki?

  2. çok güzel dizi bu yakışır güzel dizi yeter ki final yapmayın lütfen rica ediyorum sizden beni kırmayın bu dizi kış dizisi ola bilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.