Gel Barışalım 7-8 Ağustos Videosu Tekrarı Neler Oldu (Kanal D)

Yeni başlayan programlardan biri Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Gel Barışalım 7-8 Ağustos Videosu Tekrarı Neler Oldu (Kanal D) ekranlarından hemen sonra sizlerle buluşacak. Ayrılanların kaybolanların boşanma düşüncesi olanların kısacası bir yardım eline muhtaç olanların programı olacak Gel barışalım.

Konuşarak da çözüm bulabiliriz yeterki gelin programa diyenlerin yeni bir başlangıç yapmak isteyenlerin yeni adresi olacak bir program belkide.. Gel Barışalım başvuru ve katılım şartları 7-8 Ağustos Videosu Tekrarı Neler Oldu (Kanal D) ekranlarından hemen sonra dizihaberi.tv de sizlerle olacak.

Asuman Dabak‘ın sunumuyla Kanal D de yayınlanacak olan ve oldukça geniş bir yelpazesi olacak olan programda evlilikleri ve ilişkileri bitme noktasına gelen çiftlerin sorunları ve çözüm yolları konuşulacak. Asuman Dabak ailesi ile dargın çocukları ve ayrı kalmış dünyaları bir yandan buluşturacak, görüşemeyen akrabalar stüdyoda bir araya getirilerek, barıştırılmaya çalışacak.

Asuman Dabakın güzel sunumuyla Program boyunca uzman psikoloğunda yer alacağı Gel Barışalım hafta içi her gün yayınlanacak. Gel Barışalım 7-8 Ağustos Videosu Tekrarı Neler Oldu (Kanal D) de olacak yapım hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Gel Barışalım Sunucusu Asuman Dabak Kimdir: 

https://www.youtube.com/watch?v=NtYzbaoghx0

Metin ve Dürdane hanım barıştılar mı kavga mı ettiler.. İşte Gel Barışalım da son durum..

YORUMLAR

  1. Asuman dabak…çok baģararak konuşuyo ..konuğunu iyi dinlemiyor..hiç samimi deģil..sanki gerçek sunucu tatile çıkmışta..oda yerine sunuyor gibi..(tavsiyem )dersini iyi çalıssın….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.