Gel Barışalım Arzu Çocuklarına Kavuşabildi mi? Arzu Kanser Oldu Çocukları Nerde?

Gel Barışalım Arzu Çocuklarına Kavuşabildi mi? Arzu Kanser Oldu Çocukları Nerede? Kanser hastası olduktan sonra çocuklarını yedi yıldır göremeyen Arzunun tek isteği çocuklarına kavuşabilmek. Eski eşi Tarkan neden çocukları Arzu hanıma göstermiyor?

Gel Barışalım Arzu Çocuklarına Kavuşabildi mi onları görmeyi çok istiyor 9 ağustos çarşamba günü Gel barışalımda yeniden çağrıda bulundu ama kimse ona cevap vermedi. Hülya hanım canlı yayına bağlanarak Arzu hanımın çektiği çileyi canlı yayında aktardı.

Gel Barışalım Arzu Çocuklarına Kavuşabildi mi çocuklar geldi mi stüdyoya 9 Ağustos günü neler yaşandı..
Arzu 3 çocuğunu eski eine bırakmak zorunda kaldı ve yeniden göremiyor. Eski eşi ile neden ayrıldı Arzu. Eşi ayrıldıktan sonra eşi çocuklarını neden göstermedi? Arzu 3 çocuğuna kavuşmak için nasıl bir çağrıda bulundu. Asuman Dabak eski eşi ve çocuklarına Arzu için ne dedi nasıl seslendi.

Arzu hanım işi biraz daha ileri götürdü ve evlendikten sonra eşinin eski sevgilisiyle neler yaşadığını ve nasıl mesajlaşmalar yaptığını canlı yayında açıkladı. Arzunun bu söylemlerinden sonra sizce eski eşi gelir mi veya çocuklarını gönderir mi bilinmez ama sizlerde yazın görüşlerinizi lütfen..

https://www.youtube.com/watch?v=82GLY7iW2jM

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gel Barışalım Arzu Çocuklarına Kavuşabildi mi? Arzu Kanser Oldu Çocukları Nerde? (6 Yorum)

 1. Sayın yönetim..ikinci yazımı daha düzgün yazdım..öbürünü..yayından alabilirmisiniz dicektim…teşekkürler..hayırlı günler.

 2. Bütün RADYO lar..anlaşmış…gibi bugün..
  Bütün..hüzünlü..şarkıları..
  aynı anda yayınlıyor..
  yoksa..banamı?öyle geliyor..
  nedense hep ACI DRAMALARA
  Denk geliyor..
  Göz..PINAR larıma yağmur mu
  yaģíyor..

 3. 2 ayrı günlerde kısa kısa izledim..konuyu ..anlaďım…ARZU hanım..çocuklarına..hasret kalmış..bundan daha normal..ne..? olabilir? Eski eşine ve çocuklarına kavuşmak istiyor…ARZU hanım..KANSER hastası..olmuş…hepimizin başına gelebir…eski eş sanki ARZU hanımın..sanki..akıl sağlıģı problemi varmış ..gibi..davranıyor..gerek yok..ARZU hanım gayette akıllı..görunüyor..düzgün konuşuyor..ve ..çalışan..bir hanım..yıkılmadım..ayaktayım..imajıda..var..daha ne olsun….ARZU..hanım..bence onlar üzülsün..sizi kaybettiğine…ALLAH ACiL ŞiFA versin. .Amin..

Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2017