Gel Barışalım Metin Durdane ile Barıştı Mı Durdane Geldi Mi?

Gel Barışalım Metin Durdane ile Barıştı Mı Durdane Geldi Mi?.. Gel Barışalım programında tanıdık simalar yer alıyor. Önceden Esra Erolda sonradan da Zuhal Topal’de yer alan Durdane yine olay yaratacak.

Zuhal Topalde çıktığı sıralarda kendine talip gelen Metine gönlü ısındı sorunlar çıkmadı değil en çok sorun belki onların ilişkisinde çıktı ama onlar bu sorunları aştı. Aşkları kazandı ve evlendiler. Çünkü Metin Durdaneyi çok seviyordu. Ama bu ilişki de son buldu.

Gel Barışalım da boşanan Metin ve Durdane çifti tekrar biraraya gelecek mi? Metin eski eşine karşı pişmanlıklarını anlatacak. Durdaneden özür dileyecek. Peki Durdane inadını kırıp eski eşine ne cevap verecek? Durdane çok inatçı ve sinirli biriydi. Hata öyle davranırsa bu ilişki zor ama umarız mutlu olurlar.

Durdane bugün prorgama geldi. Ama Metin’in yanında olmasını bile istemedi. Daha bu programda çok zaman geçirir ikisi de Durdane hemen barışmaz. Uzun haftalar geçer barışır sonr ayine tartıştık diye gelir.. Zuhal Topal’ da da aynısı olmuştu çünkü 🙂 Siz ne düşünüyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=wUecVOV4ElM

YORUMLAR

  1. Göz var izan var derdi ANANNEM..dürdane nin üç çocuğu..var..metin beyin çocuğu yok …dürdane çocuklarını yetiştirse..hem bu dünya için..hemde..ebedi mekan için daha hayırlı olur..çocuklara bakamicaksanız..dünyaya getirmeyin….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.