Gel Barışalım Murat Duyguyu Çağırdı Geldi Mi? (Kısmetse Olur Duygu ve Murat)

Gel Barışalım Murat Duyguyu Çağırdı Geldi Mi? (Kısmetse Olur Duygu ve Murat)… Kısmetse Olurun damat adayı canlı yayına çıkıyor ve programda tanışıp sevdiği kadını tekrar görüşüp yakınlaşmak için çağırıyor. Kim Bu? Kısmetse Olur gelin ve damat adayları boş durmuyor  hepsini ekranlara görür olduk bu aralar.

Adnan Kızıltaş, Ayça Beğen Aykut bunlar Sen İste Yeter’de çıkıyor. Bu günde Murat Gel Barışalım programına çıktı. Gel Barışalım programının sunucusu Asuman Dabak. Asuman Dabak dobralığı ile bilinir bu program stili de tam onluk bence.

Murat Kısmetse Olur programında ilk olarak Duygu ile yakınlaşmıştı ancak sonrasında Mehtap’la olur mu diye düşünerek onuda tanımaya çalıştı. Duygu’yu bıraktı Mehtapla güzel bir ilişki yaşadı ama Mehtap bitirmek istedi ve Murat ağlayarak bu ilişkiyi bitirdi.

Sonrasında Duygu geldi Muratı sevdiğini beklediğini söyledi. Ancak Murat tam anlamıyla Duygu diyemedi. Gel Barışalım programında ise Murat Duygu’yu sevdiğini anlatıyor. Duygu bu çağrıya ne cevap verecek? Duygu stüdyoya gelip Muratla barışacak mı? Yorumlarınızı yazınız. SİZCE GELMELİ Mİ?

https://www.youtube.com/watch?v=wUecVOV4ElM

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.