Gel Barışalım Programı Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor (Asuman Dabak)

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve oldukça iyi bir izleyici kitlesine ulaşan Gel Barışalım Programı Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor (Asuman Dabak) varmı yok mu ne zaman geri ekrana gelecek gibi soruları sizlerin yerine biz soralım ve merak edilen hususları cevaplayalım istedik.

Kanal D de başlayan ve genelde küs olanların ayrı düşenlerin yada sevdiğine kavuşmak isteyenlerin umudu haline gelen oldukça popüler olan kısa sürede reytinglerde de oldukça iddialı duruma gelen Asuman Dabak sunuculuğundaki Gel Barışalım programının ani bir kararla yayından çekileceği bildirildi.

Peki Gel Barışalım Var mı Yok mu Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor: Rtük kanallar ile geçen hafta sırasıyla görüşmeler yapmıştı. Daha önce Ohal kapsamında yasak getirilen bir takım hususların ekrandan uzak tutulması gerekliliğini hatırlatan Rtük yetkilileri Kanal D yönetimi ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Daha önce Kısmetse Olur programına son vermesini istediği Kanal D yönetiminden bu kez de Asuman Dabak‘ın sunduğu ‘Gel Barışalım’programını yayından kaldırmasını istedikleri ve yapımcı firmanın Gel Barışalıma yeni bir format aradığı öğrenildi. Yani kısacası program yeni bir format ile devam edebilecek.

Lütfen sizlerde Gel Barışalım Programı Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor sorusuna Kanal D ve Rtük açısından olaya bakarak kısaca yorumunuzu yazıp bizlerle paylaşabilirsiniz. Anlaşılan o ki milleti abuk subuk programlarla oyalayan kanallara Rtük bu sezon göz açtırmayacak gibi görünüyor..

https://www.youtube.com/watch?v=JG7qh8TOWxY

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2017