Gel Dese Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Bugüne kadar birbirinden başarılı projelere imza atan Osman Sınav’dan yeni bir dizi geliyor. Oldukça renkli bir aşk hikayesini konu alacak olan Gel Dese Aşk dizisi yeni sezonda ekrana gelecek. Gel Dese Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri kimler merak edilen tüm soruları sizlerle birlikte detaylıca inceleyeceğiz.

2018-2019 yeni sezon için Osman Sınav’dan Kanal D’ye yeni bir dizi daha geliyor. 2019 yılının Ocak ayında Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen ve kod adı olarak belirlenen Gel Dese Aşk dizisi için oyuncu belirleme çalışmaları son hız devam ediyor. Gel Dese Aşk dizisi için cast çalışmaları oyuncu seçimleri devam ederken kadın başrol oyuncusu için en son Eşkıya dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde oynayan Ayça Bingöl ile anlaşıldığı öğrenildi.

Gel Dese Aşk dizisi için erkek başrol ile yardımcı roller için çalışmalar da devam ediyor. Gel Dese Aşk dizisi için bu ismin pek uygun olmadığı daha doğrusu yeterli olmadığını düşünülüyor. Bu nedenle Osman Sınav’ın yeni dizisinin ismi her an değişebilir. Gel Dese Aşk Dizisi isim değişikliğine giderse ne olur ancak resmi açıklama ile öğreneceğiz..

Gel Dese Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu özeti

Gel Dese Aşk Dizisinin Konusu Nedir?
Gel Dese Aşk Dizisinin konusu hakkında bir açıklama gelmese de İnadına aşk yapımcısı Osman Sınav yine aşk ağırlıkla bir güncek dizi peşinde olduğunu gösterdi. Gel Dese Aşk dizisinde çok güzel bir aşk hikayesinin işleneceği ise gelen bilgiler arasında. Gel Dese Aşk Dizisi konusu açıklandığında ayrıntıları sizlerle paylaşacağız.

Gel Dese Aşk Dizisinin Oyuncuları Kimler?
Henüz kadrosu kesinleşmeyen ve cast çalışmaları hızla devam eden Gel Dese Aşk dizisindeki ilk oyuncu Ayça Bingöl oldu: Daha önce Öyle Bir Geçer Zamanki ve Benim Adım Gültepe dizilerinde canlandırdığı Gülümser ve Cemile rolleriyle oldukça popüler olan Ayça Bingöl 1975 yılında İstanbulda doğdu. Sevilen güzel oyuncu 43 yaşındadır.
İstanbul Üniversitesinde Devlet Konservatuarı ve Tiyatro Bölümü mezunudur. Ayça Bingöl son dizisi EDHO dan geçtiğimiz sezon ayrılmıştı..

Gel Dese Aşk Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak

Gel Dese Aşk yapımcısı ile Kanal D yönetimi arasındaki görüşmeler olumlu sonuçlandığı takdirde dizi yeni sezonda Kanal D ekranlarında yerini alacak. Osman Sınav, İnadına aşk dizisinden sonra ikinci bir “aşk” isimli dizisi olacak olan Gel Dese Aşk dizisini 2019 da çekecek gibi. Bu arada sosyal medyadan eleştiriler gelmeye başladı bile: Romantik temalı yapımlar da klişeyi geçemiyor. 🙂 Yapma be Osman abi 🙁 eski tarzına dön! Deli Yürek, Kurtlar Vadisi gibi dizilerle sen bu ismi patlattın, bırak bu aşk meşk işlerini. Eskiye dönüş yap!.. Bir başka yorumcu da:

Kurtlar Vadisi’ni bıraktıktan sonra piyasa yapımcısı oldu. Bir de inatla bu huyunu sürdürüyor. Belki de piyasanın böyle dizilerle döndüğünü gördüğü içindir. Bu ara Karadeniz temalı bir diziyi parlatmayı da başardı. Osman Sınav’ı reyting için Kurtlar Vadisi’ni 90 dakikaya kadar çıkarmıştı, hem de ilk çıkarandı. Buradan hesaplayabiliriz piyasa yapımcısı olduğunu. sözleriyle eleştirisini yazmış..

Gel Dese Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Bugüne kadar birbirinden başarılı projelere imza atan Osman Sınav’dan yeni bir dizi geliyor. Şu sıralar ATV’de ekranlara gelen ve reyting rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz’in yapımcılığını üstlenen usta isim yeni dizisi “Gel Dese Aşk” için Kanal D ile görüşüyor. Görüşmeler olumlu sonuçlandığı takdirde Gel Dese Aşk dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında yer alacak.

Gel Dese Aşk dizi Yapımcısı Yönetmeni Kimdir: Bugüne kadar birbirinden başarılı projelere imza atan Osman Sınav’dan yeni bir dizi geliyor.

Gel Dese Aşk dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Şu sıralar ATV’de ekranlara gelen ve reyting rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz’in yapımcılığını üstlenen usta isim yeni dizisi “Gel Dese Aşk” için Kanal D ile anlaştı.​ Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu’na konuşan atv’nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz’in yapımcısı ve yönetmeni Osman Sınav, yeni projesi ‘Gel Dese Aşk’ için Kanal D ile anlaştığını açıkladı.

‘Gel Dese Aşk’ için Kanal D ile anlaştı: Osman Sınav’a, ufukta başka projesinin olup olmadığını sordum.  Sınav, yedi yıl üzerinde çalıştığı bir dizi projesinin bulunduğunu, dört ay önce Kanal D ile anlaştığını söyledi. 40 yaşın üzerinde, evli, çocuk sahibi, oldukça zengin iş insanının, gönlünü genç bir kıza kaptırmasından sonra içine düştüğü ikilemi anlatacak ‘Gel Dese Aşk’ın çekimlerine ne zaman başlayacağını, kadrosunda kimlerin olacağını sorduğumda ise şöyle dedi:  “Hâlâ ince ince çalışıyorum. Bitince, yapıp yapmayacağıma bile karar vermedim daha… Önce buna karar vermem lazım. Oyuncu kadrosunun oluşturulması en son mesele… 1-2 günlük bir iş o…Yeter ki, dört dörtlük içime sinsin proje.”

Gel Dese Aşk dizisinin konusu nedir? Dizi 40 yaşın üzerinde, evli, çocuk sahibi, oldukça zengin iş insanının, gönlünü genç bir kıza kaptırmasından sonra içine düştüğü ikilemi anlatacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.