Gel Hemşerim Sunucusu Kimdir ? Rüştü Onur Atilla Kim

Pervasız Yapım’ın bu zamana kadar akıllara gelmemiş yeni yarışma formatı projesi için Gel Hemşerim sunucusu kimdir ? Köylerde çekimleri yapılan Gel Hemşerim sunucusu Rüştü Onur Atilla kimdir instagram hesabı nedir sunucuya ve programa nasıl ulaşabilirsiniz? Gel Hemşerim iletişim telefon ve mail adresleri konumuzun ayrıntılarında.

Gel Hemşerim Sunucusu Kimdir ? Rüştü Onur Atilla Kim

Gel Hemşerim Sunucusu Kimdir ?

18 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Küçük yaşından beri tiyatroya ilgisi olan Atilla Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nde okuduğu yıllarda okulun tiyatro kolundaydı. Öğretmenleri onun yeteneğini kısa sürede fark etmişti. 2012 Yılında Anadolu Üniversitesi’ne kaydını yaptıran Rüştü Onur çok başarılı bir öğrenci değildi ancak başarılı bir tiyatro oyuncusu idi. Üniversite döneminde Pera Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk bölümünden sertifikasını alarak tiyatroya olan eğilimini belgeledi. Medya dünyasına giriş yapmadan önce Tiyatro – Kılçık, Bahane ve Pera perdelerinde en önde önemli rol aldı. Son zamanlarında ise daha çok yönetmenlik ve tiyatro yazarlığı yapmaya başlayan Rüştü Onur bu sıralarda medya dünyasına giriş yapmaya başladı. Özellikle doğaçlama alanı çok iyi olan Onur o yıllarda Gel Hemşerim sunucusu kimdir dediklerinde benim diyordu ancak duyan yoktu. Yıllar sonra hayali gerçek oldu.

Gel Hemşerim Sunucusu Kimdir ?

Gel Hemşerim Sunucusu Rüştü Onur Atilla Kimdir ?

Senaryosu için ilk medyaya girişi TRT Okul kanalı ile oldu. Çocuklar üzerine yazdığı Portal programının hem yazarı hem oyuncusu oldu. Komedi ve eğlence programı ile çocukları güldürmeye ve eğlendirmeye aynı zamanda onlara bir şeyler öğretmeye de başarmıştı. TRT Çocuk kanalına transfer olan sunucu Kasaba çizgi filminin seslendirmesini yaptı. Karagöz programının da hem yazarı aynı zamanda sesi olmuştur.

Gel Hemşerim Sunucusu Rüştü Onur Atilla Kimdir

Gel Hemşerim Sunucusu Nerede Oynuyordu ? Nereden Hatırlıyoruz.

Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncusu Kemal Sunal’ın oğlunun sunduğu Güldür Güldür Show programından Onur Rüştü Atilla’yı tanıyoruz. Eğlenceli canlı tiyatro programında muhteşem oyunculuğu ile her daim ön planda oluşu yüzünü akıllarımızda unutulmaz kılmıştır. Şimdilerde ise içerisinden gelen ve bir türlü durmayan farklılık yaratan yazarlık ruhu onu Gel Hemşerim programına sunucu getirdi. Kendisinin kurguladığı senaryo ile köy köy gezecek hemşerileri toplayarak şans ve para için yarıştıracak.

Gel Hemşerim Sunucusu Nerede Oynuyordu ? Nereden Hatırlıyoruz.

Gel Hemşerim İletişim Telefon ve Mail Adresleri

Gel Hemşerim yarışmasına katılmak için başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Ancak Gel Hemşerim yarışmasına reyting getirecek farklı yanlarınızın olduğunu vurgulamanız gereken alanlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun ile alakalı Gel Hemşerim nasıl yarışmacı olunur nasıl başvuru yapılır adlı konumuzu okumanızı şiddetle tavsiye eder sonrasında formu doldurmanızı öneririz. Bunun dışında Gel Hemşerim iletişim telefon ya da mail hattı yerine programa direk instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. Hatta @rustuonuratilla tagı ile direk sunucu ile irtibata geçebilir mesaj gönderebilirsiniz.

Gel Hemşerim İletişim Telefon ve Mail Adresleri

Gel Hemşerim Sunucusu Onur Atilla’nın Sevgilisi Kim ?

Ünlü sunucu oyuncu aynı zamanda yazar ve seslendirme uzmanı genç yetenek 12 yıldır sevgili olduğu kalbinin sahibi ile 2014 yılında dünya evine girmiştir. Sinem Ayyıldız ile 12 yıldır birlikte olan oyuncu hayatımın kadını dediği Sinem’e evlilik teklifi ederek muhteşem bir düğün ile 2014 yılında evlendi. Bu evliliklerinden bir tane çocukları oldu.

Gel Hemşerim Sunucusu Onur Atilla’nın Sevgilisi Kim ?
zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.