Gel Hemşerim Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır Formu ve Tüyoları

2019 yaz sezonuna geç kalan Show Tv bir atak yaptı ve Gel Hemşerim yarışma programını tanıttı. Bunu fırsata dönüştürmek için nasıl Gel Hemşerim yarışmasında nasıl yarışmacı olunur sizlere tüyolarını vereceğiz. Öncelikle Gel Hemşerim yarışmasına nasıl başvuru yapılır, sizin seçilmeniz için nasıl Gel Hemşerim başvuru formu doldurmanız gerekir ayrıntıları ile anlatacağız.

Gel Hemşerim Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Show Tv’nin resmi web sitesi üzerinden başvuru formu doldurabilmeniz mümkün. showtv.com.tr/basvuru/gel-hemserim linki üzerinden dolduracağınız formda asıl dikkat edilmesi gereken alanlar var. Çocuğunuz var mı sorusuna kadar pek incelenmeyecek taraf. Başvuru formunu doldurup şansımı denerim diyorsanız o ayrı. Ancak yarışmacı seçilebilmek için belirli kriterleriniz olmalı. Başvuru formunu cep telefonunuzdan bile 3 dakikada doldurabilir resminizi ekleyip isteğinizi yollayabilirsiniz. Ancak gerçek bir başvuru nasıl yapılır yarışmacı olmak için nasıl form doldurulur yazımızın devamında.

Gel Hemşerim Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Gel Hemşerim Başvuru Formu

Gel Hemşerim Başvuru Formu showtv.com.tr/basvuru/gel-hemserim linki üzerinde yayınlanmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken formu doldurma alanlarıdır. Hobi ve fobileriniz, birkaç cümle ile kendinizi tanıtın gibi alanlar çok önemli buralarda nasıl tüyolar kullanmanız gerektiğini sizlere anlatacağız Öncelikle ilk hedefiniz rakiplerinizi iyi analiz etmek olmalı. Tv kanallarının hepsi reyting üzerine kuruludur. Sizi yarışmacı seçtiklerinde aslında reyting getirecek misiniz izleyenler tarafından takdir edilip desteklenecek misiniz hep bunları düşünürler. Bu yüzden siz de doldurduğunuz formu göndermeden önce okuyun. Eğer siz Gel Hemşerim yarışmacı analizi koltuğunda oturuyor olsa idiniz sizin doldurduğunuz formu ayrı koyup bir üst komisyona yollar mıydınız? Bunun için formu doldurmadan önce soruları okuyun en az 24 saat not alarak düşünün ertesi gün zaman ayırarak düzgün cümleler ile formu doldurun. Bu sizi yarışmacı yapacak en önemli adım olacak.

  • Yarışmaya hızlıca 0552 458 36 36 numaralı telefonun whatsupp uygulaması üzerinden başvuru yapabilirsiniz.
Gel Hemşerim Başvuru Formu

Gel Hemşerim Yarışmasında Nasıl Yarışmacı Olunur ?

Önce kendinizin farklı ve televizyon kanalında yarışmacı olmaya hak kazanmış birisi olduğuna inanın. Ne yaparsınız nasıl kanala izleyici saplar reytingleri yükseltirsiniz ? Bu yönleriniz ile Gel Hemşerim yarışmasındaki ortak yönlerinizi masaya yatırın. Hobi ve Fobilerinizi yarışma formatına uygun şekilde en doğru olarak doldurun. Ancak sizden beklenen nedir bunu iyi analiz edin. Mesela Gel Hemşerim yarışma programında hobileriniz arasında olan bilgisayar oyunları oynamak hiç etkileyici olmayacaktır. Ancak iş yerinizde entrikalar yaratmak ya da ne bileyim eşim ile kavga etmek yazabilirsiniz. Bunlar reyting sağlayacak etkileyici cümlelerdir. Sizin ekran başında eşiniz ile kavganız kanalı izleyenleri ekrana bağlar. Survivor’u bir düşünün. Size başvuru formunda sorulan hiçbir soru boş değildir hepsi yarışmacı olmanız için aranan özellikleri doldurmanız gereken alanlardır. Her alana cevap yazarken empati kurun. Kendinizi yarışmacıları seçen jüri üyeleri gibi düşünün. Bu soruyu sormak ile acaba sizden beklentileri nedir ?

Gel Hemşerim Yarışmasında Nasıl Yarışmacı Olunur ?

Risk Almayı severmisiniz kısmına yok aslında pek risk almayı sevmem gibi bir cevap girerseniz direk elendiniz demektir. Hırslısınız hatta bunun ile çok küçük bir anınız bile var. Çünkü dikkat edin orada evet hayır seçmeli cevap konulmamış. Yani sizin bir yandan da ne kadar konuşkan olduğunuz ve formu doldururken istekli oluşunuz takip ediliyor. Beni ben yapan özelliğim sorusuna çok iddialı cevap verirken yarışmanın aradığı kişi siz olduğunuzu unutmayın. Oraya gidip tarla işlerini iyi yaparım yazarsanız bilin ki hiç şansınız olmayacaktır. Tüm konumuzda anlatmaya çalıştığımız gibi Gel Hemşerim Yarışmasına katılmak için başvuru formunu doldurun ancak acele edip sıkıştırmayın. Verdiğiniz her cevap, Gel Hemşerim yarışmacısı olmak için yeterli mi?  Öncelikle kendiniz Gel Hemşerim başvuru formunu doldurmadan önce aranan yarışmacı kriterleri nedir onları belirleyin. Önce fragmanını izleyip nasıl bir yarışmacı aradıklarını analiz ederek çalışmalarınıza başlamanız ilk tavsiyemizdir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2019