Gel Hemşerim Yeni Bölüm Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanıyor

Gel Hemşerim yeni bölüm hangi gün hangi kanalda yayınlanıyor başlama tarihinin açıklanması ile hangi günler ekranda olacağı da belli oldu. Rüştü Onur Atilla’nun sunucusu olduğu Gel Hemşerim yarışma programına nasıl yarışmacı olunur başvuru formu ve yayın gününü konumuzda bulabilirsiniz.

Gel Hemşerim Yeni Bölüm Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanıyor

Gel Hemşerim Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Gel Hemşerim ilk bölümü 9 ağustos günü ilk bölümünü yayınladı. Güzel reyting alan yarışma programı Show Tv yayın akışında hangi günler yayınlanacağı da belli oldu. ikinci bölümünü 16 ağustos günü yayınlayacak Show Tv artık cuma akşamlarının eğlence kanalı olacak. Rüştü Onur il il gezecek kamyonun arkasında Gel Hemşerim gel eğlenceli yarışma programına gel diye bağırarak bizleri güldürecek.

Gel Hemşerim Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Gel Hemşerim Nasıl Yarışmacı Olunur ?

Gel Hemşerim yarışma programında siz de yarışmacı olmak istiyorsanız Rüştü Onur Atilla ile yarışmak istiyorsanız başvuru formu doldurmanız yeterli değildir. Cuma günleri yeni bölümlerini izlediğimiz yarışmada sizi de yarışmacı olarak görmek isteriz. Gel Hemşerim programında nasıl yarışmacı olunur merak ediyorsanız alakalı konumuzdaki tüyoları okumadan başvuru formunu doldurmanızı önermiyoruz.

Gel Hemşerim Nasıl Yarışmacı Olunur ?

Gel Hemşerim Başvuru Formu

Show Tv’nin resmi internet sitesi dışında başvuru formu yoktur. basvuru/gel-hemserim linki üzerinden 10 dakika harcamadan başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ancak başvuru formu doldurmak yarışmacı olmanız için ilk adım olsa da yeterli değildir. Nasıl yarışmacı olunur konumuzda verdiğimiz tüyolar ile doldurduğunuz başvuru formu yarışmacı olma ihtimalinizi büyük oranda arttıracaktır.

Gel Hemşerim Başvuru Formu

Gel Hemşerim Hangi Kanalda Ne Zaman Yeni Bölüm

Gel Hemşerim Show Tv’de yayınlanan 2019 yarışma programıdır. Yeni bölümlerini her hafta bir kere olmak üzere cuma akşamları izleyebilirsiniz. Kaçırdığınız bölümlerin tekrarını da Youtube üzerinden ve Show Tv’nin resmi sitesinden takip edebilirsiniz.

Gel Hemşerim Hangi Kanalda Ne Zaman Yeni Bölüm

Gel Hemşerim yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor nasıl yarışmacı olunur gibi konuların açıklamasını yazımızda bulabilirsiniz. Gel Hemşerim yarışmacıları kimdir ve merak ettiğiniz diğer konuları bize yorumlar kısmından iletiniz.

Gel Hemşerim hangi gün

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2019