Gel Konuşalım Eylem İpek Kimdir ? 2019 2020

Gel Konuşalım Eylem İpek kimdir? 2019 2020 yeni sunucuları ile yayın hayatına 19 Ağustos 2019 tarihinde başlıyor. Hakan Ural’ın baş sunucusu olduğu program Seray Sever ve Eylem İpek ile devam edecek. Yaşı boyu sevgilisi gibi konuları ile başlayalım.

Gel Konuşalım Eylem İpek Kimdir ? 2019 2020

Gel Konuşalım Sunucusu Eylem İpek Kimdir ?

1989 doğumlu Eylem İpek nereli en çok merak edilen konu oldu. Babasını 4 yaşında kaybetmiş sunucu aslen Diyarbakırlı’dır. 4 kardeşi olmasına rağmen ailevi sorunlarını ağır yaşamakta abisi ile görüşmemekte. Biz kendisini magazin dünyasında tanıdık. Seren Serengil ile yakın arkadaş olan ve sosyal medyada çıkan selülitli fotoğrafları yayın kişi olarak bilinen Eylem İpek sosyal medya hesabından başına taş düşseler benden bilecekler açıklaması ile iftira olduğunu söylemişti.

Gel Konuşalım Sunucusu Eylem İpek Kimdir ?

Eylem İpek boyu 1,62 kilosu 51’dir. Düzgün fiziği ve güzelliği ile Gel Konuşalım programına yakışmış sunucu aslında yazardır. Aynı zamanda Posta gazetesinde yayınlanan Benden Duymuş Olmayan köşesinin de sahibidir. Kattığı farklı ve etkileyici yorumlar sayesinde yol kat etmeyi başarmıştır. Bu yıl Seray Sever ve Hakan Ural ile Gel Konuşalım sunuculuğunu yapacaktır.

Eylem İpek boyu

Gel Konuşalım Eylem İpek Sevgilisi Kim ?

Eylem İpek ile yakışıklı Gökhan Şafak 2016 yılında evlendi. Sevgilim diyerek duasını açtığı Eylem Hanım’ı alnından öperek bir ömür boyu mutluluğun adımlarını attı. İkiliye hayatında mutluluklar diliyoruz. Eylem’in konuşmadığı abisi ise düğüne gelmedi. Demet Akalın ve Neslihan Alkoçlar nikah şahidi olmuştur.

Gel Konuşalım Eylem İpek Sevgilisi Kim ?

Gel Konuşalım 2019 2020 yeni sunucuları kim merak ediliyordu. Resmi açıklamayı yapan TV8 sabah saatlerinde Hakan Ural’ın arkadaşlarını belirledi. Gel Yazın Konuşalım programından Seray Sever programa devam edecek iken Hakan Hatipoğlu’nun yerine gazeteci Eylem İpek dahil oldu.

Gel Konuşalım 2019 2020 yeni sunucuları kim

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2019