Gel Konuşalım Seda Akgül Neden Yok Tv8’den Ayrıldı mı?

Gel Konuşalım Seda Akgül Neden Yok Tv8’den Ayrıldı mı? Gel Konuşalım programının sunucusu olan Seda Akgül artık program da sunuculuk yapmayacak. Gel Konuşalım programı TV8 ekranlarında yayınlanıyordu. Gel Konuşalım programını Hakan Ural ve Seda Akgül birlikte sunuyordu.

Gel Konuşalım sunucusu Seda Akgül neden yok? Programdan neden ayrıldı şimdi ne yapacak?

Gel Konuşalım programının sunucusu Seda Akgül cuma yayınlanan programda seyircisine Acun Ilıcalı’ya ekibine teşekkür ederek programa veda etti.Seda Akgül yeni bir programla ve kanalla anlaştığı için Tv8’i bıraktı. Seda Akgül’ün yeni kanalı Kanal D oldu.

Kanal D de yayınlanacak olan hazırlıkları yapılan 4 Kadın programının sunucularından biri olacak olan Seda Akgül sunuculuğunu yaptığı Gel Konuşalım’ı bıraktı. 4 Kadın programı da aynı tarz bir program olacaktır diye tahmin ediyoruz. Programın adı 4 kadın. İki kadın sunucu ile anlaşıldı.

Gel Konuşalım programından ayrılan Seda Akgül 4 Kadın programının yeni sunucusu oldu. Diğer kadın sunucu da Hande Ataizi oldu. Ancak diğer 2 kadın sunucu ile hala görüşmeler devam ediyor. Bu yüzden de isiimleri açıklanmadı.

Seda Akgül’ün bıraktığı programın yeni sunucusu da merak konusu oldu. Seda Akgül’ün yerine gelecek olan Gel Konuşalım programının yeni sunucusu olacak isim Esra Eron oldu Esra Eron hem sunucu hem mankenlik yapmış tecrübeli bir isim. Esra Eron daha önce de Tv8 Magazin Ekstra sunuculuğunu yaptı.

Gel Konuşalım programından ayrılarak 4 Kadın programına geçen Seda Akgül’ün diğer sunucu arkadaşları kimler olacak? Hande Ataizi Seda Akgül ve diğer 2 kadın sunucu ile yayınlanacak olan 4 Kadın programı yakında Kanal D ekranlarında başlayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2018