Gel Konuşalım Yeni Sunucu Esra Eron Kimdir? Hakkında Bilgiler

Gel Konuşalım Yeni Sunucu Esra Eron Kimdir? Hakkında Bilgiler… Gel Konuşalım uzun zamandır Tv8 ekranlarında yayınlanıyor. Gel Konuşalım yayınında Seda Akgül yayınında magazin haberlerine yer vererek Hakan Ural’la birlikte bu haberleri değerlendiren başarılı sunucu programa son noktayı koydu.

Seda Akgül’ün sunuculuğunu yaptığı programda son yayına çıktı. Programı kapatırken de açıklamada bulundu. Veda konuşması yaptı kanal sahibi Acun Ilıcalı başta olmak üzere tüm ekibe teşekkürlerini iletti. Seda Akgül programa veda ederek bitirdi.

Gel Konuşalım programında Seda Akgül’ün yerine gelecek isim aynı zamanda Hakan Ural’ın da yeni partneri olmuş olacak. Gel Konuşalım programının yeni sunucusu da belli oldu anlaşma sağlandı. Seda Akgül yerine gelen yeni sunucusu Esra Eron oldu.

Gel Konuşalım yeni sunucusu Esra Eron Kimdir?

Esra Eron 1980 İzmir doğumludur. 2002 Miss Turkey yarışmasında 3. olmuştur. Sonrasında Miss Europe’da yarıştı. Onda da 3. olan Esra Eron birçok ünlü ile çalışma fırsatı bulmuştur. 2002 Çatıdaki Kız, 2004 Hırsız Var, 2015 Kiralık Aşk (konuk oyuncu Feryal) karakterini canlandırmışır. TV8 ekranında yayınlanan Magazin 8 Ekstra programının sunuculuğunu yapmıştır. Şimdi de Gel Konuşalım programının yeni sunucusu olan Esra Eron oldu.

Gel Konuşalım programının yeni sunucusu Esra Eron’u nasıl buldunuz? Seda Akgül mü Esra Eron mu bu programı daha iyi yönetiyor sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2018