Gel Yazın Konuşalım Sunucuları Kimdir TV8 Yeni Programı

2019 yaz ayı için kolları sıvayan TV8 yeni programını tanıttı. Merak edilen ise Gel Yazın Konuşalım sunucuları kimdir ? Programı sunan Seray Sever kimdir ? Survivor’dan tanıdığımız Gel Yazın Konuşalım sunucusu Hakan Hatipoğlu kimdir hakkında bilinmeyenlerini sizin için araştırdık.

Gel Yazın Konuşalım Sunucusu Seray Sever Kimdir ?

27 Şubat 1973 doğumlu Seray Sever hem sunucu hem oyuncu aynı zamanda da yapımcı kimliğine sahiptir. Doğuş Koleji’nde liseyi tamamlayan geç güzel girdiği sınavda Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nü kazanarak buradan mezun olmuştur. Ayrıca Boğaziçi’nde okuduğu yıllarda Tübitak Matematik ödülü almıştır. Şarkıcı olmak onun hayali idi. 2006 yılında çıkardığı beş parçalık albüm ile büyük etki yarattı.  İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar şarkıları tüm Türkiye’de her yerde çalınan müzik haline geldi. Bu iki parçaya ayrıca çektiği iki klip Kral Tv’nin en çok izlenen kliplerinden olmuştur.

Gel Yazın Konuşalım Sunucuları Kimdir TV8 Yeni Programı

Geçmişi deneyim dolu olan Seray Sever o yıllarda Gel Yazın Konuşalım sunucusu kimdir dediklerinde benim demeyi hayal bile etmiyordu. 2008 yılında şarkıcılıktan topladığı bütçe ile Zodyak Prodüksiyon şirketinin temellerini attı. Halen popüleritesini koruyan Tekin Acar Kozmetik ile birlikte Kiehl markasını Türkiye’ye tanıtmayı başardı. Binlerce ürününün satışını sağladı.

Gel Yazın Konuşalım Sunucusu Seray Sever Kimdir ?

Gel Yazın Konuşalım Sunucusu Seray Sever Nerede Oynuyordu Hangi Programı Sunuyordu ?

İlk olarak 1990 yılında kendisini 21 yaşındaki iken TRT1’de yayınlanan Popstop programı ile tanıdık. 96 yılında ATV’de Sabah Şekerleri programının sunuculuğunu yaptı. 1999 yılında Show Tv’nin reyting rekortmeni Şans Kapıyı Çalınca programının sunuculuğunu yaptı. 2004 Yılında Popstar programını Kanal D için sundu. Son olarak ise 2008 yılında Her Şey Dahil programını Türkmax kanalında sundu. 2003 Yılında Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar ile birlikte uzunca rol almıştır. 2009 Yılında Yalancı Romantik ve son olarak 2012 yılında Küçük Hesaplar dizisinde oynamıştır. Bunun yanında oynadığı en popüler beş filmden 2002 yılında vizyona girmiş O Şimdi Asker filmindeki rolünü hatırlıyoruz. Son oynadığı film 2015 yılında Manda Yuvası ile pek ses getirememiştir. Şimdilerde ise ünlü yıldız Gel Yazın Konuşalım sunucusu Seray Sever kimdir olarak karşımıza bir anda çıktı.

Gel Yazın Konuşalım Sunucusu Seray Sever Nerede Oynuyordu Hangi Programı Sunuyordu ?

Gel Yazın Konuşalım Sunucusu Hakan Hatipoğlu Kimdir ?

Kendisini ilk olarak Var Mısın Yok Musun yarışma programında tanıdık. Kutulara yorum yaparak başladığı Acun Ilıcalı ile ilişkisi onu Survivor’a kadar götürdü. Şimdi ise Acun Medya ekibinin önemli yaz programlarından biri olan Gel Yazın Konuşalım sunucusu Hakan Hatipoğlu kimdir olarak karşımıza çıktı. Beklenmedik bir anda programın başlaması ile şok olduğumuz Hakan’ı eşi olan ilişkisi ile de tanıyoruz. Survivor Adası’nda olduğu dönemlerde eşi hamile olan Hakan bebeğinin mutluluğunu tüm Türkiye ile birlikte yaşamıştı. 29 Kasım 1979 doğumludur. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Var Mısın Yok Musun yarışma programından 132 Bin Tl ödül ile ayrılmıştır. O yıllarda yaklaşık olarak 70 bin Euro yapıyordu. Kız bebeklerinin adı Lila’dır. Bir dönem Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde rol almıştır. Tv8’in yeni yaz projesi Gel Yazın Konuşalım sunucuları kimdir dediğinizde benim diyen bir Hakan var artık.

Gel Yazın Konuşalım Sunucusu Hakan Hatipoğlu Kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.