Geleceğe Dönüş filminde Doktorun köpeğinin adı nedir? Einstein

Geleceğe Dönüş filminde Doktorun köpeğinin adı nedir? Einstein

Geleceğe Dönüş filmindeki , Doktor Emmett Brown’ın 1955’teki köpeğinin adı nedir? sorusuna yarışmacı doğru yanıt veremedi ve yarışmadan çekildi. Geleceğe Dönüş filmindeki , Doktor Emmett Brown’ın 1955’teki köpeğinin adı nedir? sorusunun doğru cevabı: Einstein oalcaktı..

Aslen Erzurumlu olan 26 yaşındaki yarışmacımız Muhammed Çakar, yarışmaya Denizli’den katılıyor. Pamukkale Üniversitesi Malzeme Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan Muhammed Bey, yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayla yurt dışında dil eğitimi almak ve Türkiye’yi gezmek istediğini söylüyor.

Muhammed Çakar Kim milyoner olmak ister 27 ağustos pazartesi günü yarıştı kaç lira aldı ne kadar para ödülü aldı bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Muhammed Çakar 30 bin lira para ödülü kazandı..
Muhammed Çakar Kim milyoner olmak ister 27 ağustos

Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan 23 yaşındaki yarışmacımız Melike Öz, eğitim hayatı için beş yıldır İzmir’de ikamet ediyor. Melike Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yurt dışında eğitim almak istediğini söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2018