Geleceğin Starı Sunucusu Müjde Uzman Kimdir? Bilgileri Yaşı İnstagramı

Star TV’nin merakla beklenen ve yaz sezonuna damga vurması beklenen yeni yarışması herkesin dikkatini çekiyor. Star da başlayacak olan yeni ve iddialı yarışması ”Geleceğin Starı” için hazırlıklar son gaz devam ederken programın sunucusu da belli oldu.. Geleceğin Starı Sunucusu Müjde Uzman oldu, peki Kimdir Müjde Uzman? Bilgileri Yaşı İnstagramı hakkında sizlere detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız bu içeriğimizde..

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği ve sunuculuğunu Müjde Uzmanın yapacağı Geleceğin Starı yarışma programı oldukça renkli ve kendini star olarak görmek isteyen herkesin katılmak istediği bir programa yarışmaya dönüştü. Dizilerde rol alabilecek starları hedefleyen ve dereceye girenlerin star tv dizilerinde rol alacağı garanti verilen Geleceğin Starı yarışmasına büyük bir talep patlaması var..

Geleceğin Starı yarışmasında jüri koltuğunda Fırat Parlak, Hamdi Alkan ve Nurgül Yeşilçay gibi medya ve magazin dünyasını sürekli meşgul eden isimler bulunurken, Geleceğin Starı yarışmasının oyuncu koçluğunu Gülhan Tekin, Bülent Emrah Parlak, Ferit Aktuğ ve Beste Bereket’in yapacağı programın farklı şehirlerdeki otellerde devam eden elemeleri başladı. Geleceğin Starı elemeleri ve oteller için Tıklayın

2018 Haziran ayında star tv de izleyiciyle buluşacak programın sunucusu ise bildiğimiz bir isim olan ve bir süre de star tv de farklı içerikteki programlar sunmuş olan Müjde Uzman oldu. Geleceğin Starı Sunucusu Müjde Uzman hakkında aşağıdan sizlerle paylaşacağımız resimler bilgiler ve instagramı hakkındaki detaylar için dizihaberi.tv sitemizden daha fazlasını istemek için yorum kısmına isteğinizi belirtebilirsiniz.

Rekor başvurunun yapıldığı Geleceğin Starı yarışmasında her hafta bir de konuk jüri üyesi görev alacak. Geleceğin Starı Sunucusu Müjde Uzmanın sunuş yapacağı ve 13 haftanın sonunda iki yeni ekran yüzü seçilecek. Seçilen bu iki isim Star TV’nin dizilerinde rol alacak. Gelelim Geleceğin Starı Sunucusu Müjde Uzmanın kim olduğuna ve özel bilgilerine. Önce kısaca hayatından bahsedelim..

Müjde Uzman’ın Doğum Tarihi: Türk Televizyonlarında farklı içerikler sunan ve son olarak da Geleceğin Starını sunmaya başlayan Müjde Uzman 26 Eylül 1984 tarihinde doğmuştur. Müjde Uzman oyunculuk ve modellik ile birlikte pazarlama müdürlüğü ve müzik yazarlığı gibi konularla ilgilenmiş ve son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Armin, 20 Dakika dizisinde Kuzgun ve Fatih dizisinde Dilyar ve son olarak da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Nazlı karakterini cnlandırmıştır. Müjde Uzman İnstagram adresi: https://instagram.com/mujdeuzman/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2018