Geleceğin Starı Tuttu mu Reytingleri Nasıl Erken Final mi Yapacak?

Uzun süredir Star tv de reklamları yapılan ve tanıtım fragmanları ile oldukça fazla il ve ilçede seçmeler yapan amacı ülkemizdeki dizilere oyuncu kazandırmak olan Geleceğin Starı isimli yarışma programı ilk bölümü ile hayal kırıklığı yarattı. Çünkü ilk bölümü adeta kimsenin ilgisini çekmeyen yarışma 1.34 oranında aldığı total reyting ile 6 temmuz perşembe günü ancak 18. sırada yer bulabildi.

Önemli bir yapım veya bir çok dizi olsa derdik ki: Tamam bu hafta yeni program şu sebeple izlenmedi normal derdik ama öyle bir neden yok maalesef.. Geleceğin Starı Tuttu mu Reytinglerini merak edenler resmen hayal kırıklığına uğradılar. Bu kadar düşük reytingi hiç kimse beklemiyordu açıkçası..

Geleceğin Starı Tuttu mu Reytingleri Nasıl? Reytingler maalesef çok kötü. İlk bölümüne nerdeyse kimse bakmamış. 1.34 oranında bir dizi reyting alsa anında final yapar ekrana veda ederdi sezon içinde. Şimdi yaz sezonu olduğu için yarışma programının geleceğini görmek istiyorlar ama nafile..Bu kadar düşük reyting 18. sırada yer alan programın fişi çekilmek üzere..

Geleceğin Starı Tuttu mu Reytingleri Nasıl niçin izlenmedi

Geleceğin Starı Yarışması reytingleri kötü, Erken Final mi Yapacak? Elbette dizi ve programları ayakta tutan aldığı reyting. Yani halkın izlemesi çok önemli. İzlenmeyen program kısa sürede erken final yapıyor. Kesin konuşmayalım ama Geleceğin Starı yarışması büyük ihtimalle erken final yapacak yada yayından kaldırılacak. Çünkü bu reyting ile bu yarışma yürümez.. İşte son çıkan fragman:

Geleceğin Starı Tuttu mu Reytingleri Nasıl Erken Final mi Yapacak? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Bu yarışma neden tutulmadı niçin izlenmedi, reyting alamamasının nedenleri neler olabilir? Sizlerin görüşleri bizim için değerli, yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Geleceğin Starı Tuttu mu Reytingleri Nasıl Erken Final mi Yapacak? (1 Yorum)

  1. Bence de erken final bu yarışmaya zaten kim bakar ki zaten 1.34 reyting anca olmuş 2.bölümü de aynı şekilde olursa bu yarışma erken final yapabilir

Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2018