Geleceğin Starı Var mı Yok mu Bitti mi Neden Yayınlanmıyor Final mi?

Geleceğin Starı Var mı Yok mu Bitti mi Neden Yayınlanmıyor Final mi? Geleceğin Starı yarışması yaz sezonunda Star TV  de yayınlanmaya başlamıştı. Uzun süre tanıtımları yayınlanan başvuruları yapılıp seçmeleri süren yarışma için son geldi çattı.

Geleceğin Starı yarışması final kararı aldı. Yarışmacıların büyük umutlarla başvurduğu ve hayallerini bağladığı yarışma kısa sürede bitiyor. Yarışmacılarda ortada kaldı. Kendisini 6 bölümde skeçlerle tanıtan ve sevdiren kim varsa o ünlü olabilir sadece. Ancak yarışma da bir birinci çıkmadı çünkü yarışma yarıda kaldı.

Geleceğin Starı yarışması 6. bölümü ile final yapacak. Geleceğin Starı yarışmasında büyük oyuncular sunucular vardı. Hepsinin etkisiyle yarışma uzun soluklu olur derken öyle olmadı. Eskiden yayınlanan ve bu yarışmanın benzeri olan Hamdi Alkan imzalı olan Türkiye’nin Starı yarışmasında Beren Saat ve Engin Akyürek birinci olmuştu. İzlenme rekorları kırmıştı o zaman ki program. Ama artık devir çok farklı. Yapımlar ekranda tutunmak için çok fazla mücadele vermek zorundalar.

Geleceğin Starı yarışmasında  Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın jüri üyeliğini yapıyor, Ferit Aktuğ, Bülent Emrah Parlak, Gülhan Tekin ve Beste Bereket oyuncu koçluğu yapıyordu. Geleceğin Starı yarışmasında 16 yarışması vardı. 4 erli gruplar halinde 4 oyuncu koçlarına ayrılmışlardı. Hepsi her hafta yeni bir skeç ile seyirci karşısına geçiyor ve jüriden yorumlarını alıyorlardı. Her hafta en az puanı alan takımdan elenenler çıkıyordu. Ancak malesef son reyting durumuna göre yarışmadaki tüm yarışmacıların hepsi elendi. Çünkü Geleceğin Starı yarışmacı final yapıyor.

GELECEĞİN STARI YARIŞMACILARI KİMLER RESİMLERİ BİLGİLERİ TIKLA….

Geleceğin Starı yarışması perşembe akşamları Star TV ekranlarında yayınlanıyordu. Geleceğin Starı yarışması yarışmasında o kadar ünlü ismin olmasına rağmen neden tutmadı sizce? Geleceğin Starı yarışması amacı güzel ancak reytinglerde yüksek oran almak için ne gerekiyor? Bazen oyuncular dizinin ya da programın tutmasını sağlarken bazen de konunun hikayenin iyi alması tutmasını izlenmesini sağlayabiliyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Geleceğin Starı Var mı Yok mu Bitti mi Neden Yayınlanmıyor Final mi? (1 Yorum)

  1. Bence bana kalır sa dışardaki halleri ni sahneye taşıyamadılar kendin olacak dın öncelikle senin adın ahmet ise sahnede de aynı ahmet ol zaten hocalar seni mehmet murat yapıyorlar yani demek istediğim bu inşallah kişiliğini korsan dışarıda nasıl koyuyor san hem cana yakın hemde kendini çok sıkmamış olursun ve seyirciler de beğenir inşallah hayırlı akşamlar 2019 da olur ya inşallah yenisi bekliyoruz

Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2018