Geleceğin Starı Yarışma Programı Neden Tutulmadı İzlenmedi Reytingleri Nasıl?

Star TV ekranlarında 5 Temmuz Perşembe günü başlayacak olan Geleceğin starı Yetenek yarışmasında ilk 3 sıralamaya girecek oyuncu Star TV’nin dizilerinde oynama şansını elde edecek. böylesine önemli ve güzel bir yarışmayı ünlü olmak ve popülerliğini artırmak için kullanmak isteyen 15 yarışmacı kıyasıya bir rekabet içinde 5 Temmuz Perşembe gününden itibaren kendilerini göstermeye çalıştı. Bu konumuzda: Geleceğin Starı Yarışma Programı Neden Tutulmadı İzlenmedi Reytingleri Nasıl? sorusuna yanıt arayacağız..

Geleceğin starı oldukça renkli bir program olmasına karşın izleyiciler çok iyi bir tepki alamadı beklentilerin altında kalan reytingler geleceğin starı programının kısa sürede final yapmasına Daha doğrusu erken finale gitmesini sağlayabilir. Bu yüzden Star TV’yi Ne yapıp edip oldukça kapsamlı olan ve birçok ilde ön elemeleri yapılıp seçmeler için haftalarca çalışma yapan Hamdi Alkan Fırat Parlak ve Nurgül Yeşilçay gibi jüri üyelerinin de bulunduğu bu programı erkenden bitirecek, erken final yapacak mı oldukça merak ediyor.

Reyting oranlarını günü gününe sizlere aktarmak istiyoruz, Ancak geleceğin starı tutmadı mı, izleyiciler tarafından neden beğenilmedi samimi bulunmadı mı izlenmemesinin sebebi nedir Bunları araştırma ve tahminlerde bulunarak sizlere dönüş sağlamak istiyoruz. Bu yüzden Sizlerin de yorum ve görüşleri geleceğin starı programıyla ilgili bu farklı yarışma programının tutulmama nedenlerini sizlerden duymak de sizlerin yorumlarında görmek istiyoruz.

Lütfen aşağıya Star TV’de ekrana gelen geleceğin starı yarışmasıyla ilgili yorum ve görüşlerinizi yazınız. Sizce jüri üyeleri yeteri kadar iyi bulunmadı mı tam olarak ünlü olması ve kapsamlı bir profesyonel olmalarından şüphe duyulan bu isimlerin jüri üyesi olması doğru mu sizce? bunu şu yüzden sormak istiyorum Nurgül Yeşilçay son oynadığı dizi ve filmlerde çok tutulmadı beğenilmedi ve oynadığı diziler genellikle erken final yaparak ekrana hızlıca veda etti. yani Nurgül Yeşilçay Çok yetenekli ve sevilen bir oyuncu değil.

Hamdi Alkan da son zamanlarda Gülen cemaatine yani son zamanlarda terör örgütü olan cemaate yakınlığıyla bilinen televizyonlarda onların savunuculuğunu yapan bir isim olarak uzun süre karşımıza çıkmıştı. Ayrıca Hamdi Alkan yapmış olduğu diziler ile çok fazla tanınan birisi değildir. Çünkü çok önemli bir iş ve halk tarafından sevilen bir dizi veya program ortaya koyamadı. acaba geleceğin starı yetenek yarışması Bu yüzden mi tutulmadı ekranda olan ancak çok öne çıkamayan bu isimler sayesinde mi bu yarışma programı yeterli ilgi görmedi bu konuda sizlerin görüşlerine ihtiyacımız var.

Lütfen yorum ve görüşlerinizi de Star TV’de ekrana gelen ve 5 Temmuz Perşembe gününden itibaren yayınlanmaya başlayan geleceğin starı yarışma programının geleceği hakkında bizlere fikirlerinizi yazın. Sizce bu program neden tutulmadı neden izlenmedi yeteneklerimi çok kaliteli gelmedi yoksa jüri üyeleri insanlardan halktan Tepki mi aldı bu konuda yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz, şimdiden yorum yazan Görüş bildiren herkese teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2018