Geleceğin Starı Yarışmacıları ve Yarışmacı Koçları Kimler?

Geleceğin Starı yarışması 5 Temmuz perşembe akşamından itibaren Star tv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yayınlanmaya başladığı andan itibaren de yazın en dikkat çeken programı oldu. Tanıdığımız oyuncuların jüriliğini ve koçluğunu yaptığı yarışma da jüriyi ve yarışmacıları sizlere tanıtmak için konumuzu açtık.

Geleceğin Starı yarışmasının jüri üyeleri Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak. Hepsi birbirinden başarılı olan jürileri kısaca tanıyalım.

Geleceğin Starı Jüri Nurgül Yeşilçay Kimdir?

Nurgül Yeşilçay 1976 İzmir doğumludur. İlkokul liseyi İzmir’de tamamladıktan sonra üniversite için Eskişehir’e gitti. 2001 yılında Eskişehir Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. 1998 de üniversite de okurken İkinci Bahar dizisinde Gülsüm karakteri ile tanındı.  Sonrasında asıl ününü Asmalı Konak ile kazandı. Rol aldığı bazı yapımlar şu şekilde; Asmalı Konak, Melekler Adası, Belalı Baldız, Ezo Gelin, Aşk ve Ceza, Sensiz Olmaz, Sultan, Paramparça, Muhteşem Yüzyıl Kösem…

Geleceği Starı Jüri Hamdi Alkan Kimdir?

Hamdi Alkan 1967 Antakya doğumludur. Üniversitede Yıldız Teknik Üniversitesinde Elektrik Mühendisliği okudu. Yıldız Teknik Üniversitesinde tiyatro bölümünde tiyatro hocalığı ve genel sanat yönetmenliği yaptı. 1990 lı yıllarda Trt de yayınlanan 3 Aşağı 5 Yukarı programı ile ekrana adım attı. Bir çok program ve dizi yaptıktan sonra kendi dizilerini çekmeye başladı. Yapımcılığını yaptığı dizilerden bir kaçı Arka Sıradakiler, Güldünya, Afacanlar Kampı, Arka Sıradakiler’in 5. sezon senaryosunu da yazmıştır.

Geleceğin Starı Jürisi Fırat Parlak Kimdir?

Fırat Parlak 1984 Çorlu’da doğmuştur. İstanbul da üniversite hayatını konservatuvarda tamamlamıştır. Ardından yönetmenlik hayatına başlamıştır. Son olarak Komedi Dükkanı serisinin Tolga Çevik’in rol aldığı programın dış sesi ve yönetmenidir.

Geleceğin Starı yarışması yıllar önce yapılan Türkiye’nin Yıldızları yarışmasına benziyor. Zaten o projenin sahibi de Hamdi Alkan’dı. O zaman Türkiye’nin Yıldızları yarışmasında Beren Saat ve Engin Akyürek birinci olarak tanınmıştı. Ardından en son sevilen oyuncular oldular. Bu yarışma ile de Türkiye yeni starlarını oyuncularını arıyor dilebilir.

Geleceğin Starı yarışması oyuncu koçlarını ise eskiden Bkm’den tanıyoruz. Bkm de rol alan Çok Güzel Hareketler Bunlar’da rol alan Gülhan Tekin, Bülent Emrah Parlak oyuncu koçluğu yaparken oyunculukları ile beğenerek izlediğimiz Ferit ve Ferit Aktuğ’da diğer oyuncu koçları. Geleceğin Starları yarışmacılarının bilgilerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Geleceğin Starı Yarışmacılarının kısa bilgileri şu şekilde;

Yiğit Kalkavan 24 Yaşında ve İstanbuldan katılıyor.

 

Osman Aydın 30 Yaşında ve İzmit’ten katılıyor.

Oktay Ekinci 19 Yaşında ve Aksaray’dan katılıyor.

Melis Sarı 21 Yaşında ve İstanbul’dan katılıyor.

İrem İner 22 Yaşında ve Manisadan katılıyor.

İpek Özcan 21 Yaşında İzmirden katılıyor.

Hamdi Ediz Gölgeli 20 yaşında ve Eskişehir’den katılıyor.

Gürberk Polat 21 Yaşında Eskişehir’den katılıyor.

Gülnur Zeren 20 Yaşında İstanbul’dan katılıyor.

Fahriye Kesimal 18 yaşında ve İzmir’den katılıyor.

Dilara Gülsün Meydancı 20 Yaşında ve İstanbuldan katılıyor.

Burçin Nar 28 Yaşında Antalya’dan katılıyor.

Berfin Nilsu Aktaş 20 Yaşında ve Ankara’dan katılıyor.

Alp Aydın 27 Yaşında Bursa’dan katılıyor.

Merak ettiğiniz Geleceğin Starı yarışmacısını yoruma yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Temmuz 2018