Geleceğin Starı Yarışması Beren Saat Engin Akyürek Konuk Jüri Oldu

Geleceğin Starı Yarışması Beren Saat Engin Akyürek Konuk Jüri Oldu… Geleceği Starı yarışması yakında Star tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Star tv nin bir dizisinde bende rol almalıyım diyorsan oyunculuğa ilk adımı atmak istiyorsan bu yarışma tam senin için.

Geleceği Starı yarışması için seçmeler otellerde yapılıyor. Seçme yapılan oteller ve tarihleri şu şekilde; 10 Mayıs İzmir Hılton Garden Inn Bayraklı 11 Mayıs Ankara Cınnah Otel, 15 Mayıs Eskişehir Es Albatros Hotel, 17 Mayıs Perşembe Adana – Sedef Otel, 19 Mayıs Cumartesi – 20 Mayıs Pazar İstanbul – Dedeman Otel, 26 Mayıs Cumartesi
Berlin – Titanic Hotel… Seçmeler bu otellerden yapıldıktan sonra ekranlarda yayınlandığında da seçmelerin yapılma anları videoları paylaşılacaktır.

Geleceğin Starı yarışması Haziran ayında ekranlarda olacak. Geleceğin Starı yarışmasında her hafta belirlenen konseptte yarışmacılar kendi performanslarını sergileyecek. 16 yarışmacı jüri tarafından değerlendirilecek. Yarışmaya her hafta sürpriz jüriler konuk olacak. İlk bölümün sürpriz jürisi de Beren Saat ve Engin Akyürek..

Yarışmacılar tüm hafta en iyi yarışmacı koçları yarışmacıları çalıştıracaklar ve 13 hafta sonunda yarışmanın kazananı belli olacak. İki yarışmacı kazanacak Geleceğin Starı yarışmasını. Start TV resmi sitesinde yer alan başvuru formuna binlerce başvuru oldu. Genç yarışmacıların performanslarını sergileyeceği Geleceğin Starı haziran ayında Star tv ekranlarında yerini alacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2018