Geleceğin Starları Jüri Üyeleri Kimler Fırat Parlak Nurgül Yeşilçay Hamdi Alkan

Çok yakında star tv ekranlarında yep yeni bir format ile yeni bir yarışma ve kendini gösterme platformu başlıyor. Star TV’nin yeni ve iddialı programı ”Geleceğin Starları”nın başlaması ile birlikte en merak edilen konulardan birisi de Jüriler olacak. Yarışmanın Jürileri kesin olarak açıklandı, jürileri belli olduktan sonra bazı simalar yeni olunca merak edildi.

Geleceğin Starları Jüri Üyeleri Kimler: Star tv de ekrana gelecek olan Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, genç yeteneklerin oyunculuklarını sergileyecekleri ve kendilerini tüm Türkiyeye gösterecekleri yarışma Geleceğin Starlarında yarışmacıların performanslarını değerlendirecek olan Jüri biraz karmaşık bulundu.. Jüri insanları tatmin eder mi zamanla göreceğiz.. Jüri üyeleri Kimler: Fırat Parlak Nurgül Yeşilçay Hamdi Alkan..

Geleceğin Starları yarışmasının sonunda bir kadın ve bir erkek seçilecekler. Fırat Parlak Nurgül Yeşilçay Hamdi Alkan gibi ünlülerin jüri olduğu yarışmanın sonunda İki genç yetenek, yarışmanın ödülü olan Star TV’de yayınlanacak dizilerde oynama şansını elde edecek. Yeni sezondaki dizilerde yardımcı rollerde oynayacak olan yarışmacılara ünlü olabilme yolu ve kendini gösterme şansı verilmiş olacak.

Star tv de başlayan Geleceğin Starları programının jüri koltuğunda ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan ve Tolgshow programının yönetmeni Fırat Parlak oturacak. Geleceğin Starları çok yakında başlıyor. Sizlerde başvuru yapmak ve katılmak isterseniz sitemizdeki başvuru formunu doldurabilirsiniz..>> Geleceğin Starları Başvuru Katılım Formu

”Geleceğin Starları” Haziran ayında Star TV’de yayınlanacak. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle jüri ve yarışma hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz…

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Jūri yine olay neden başka insanlara fırsat tanınmıyor
    Biz hep aynı insanları gőrmek zorundamıyız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.