Geleceğin Starları Yarışması Başvuru Katılım Şartları ve Talep Formu (Star Tv)

Yeni bir yarışma başlıyor.. Geleceğin Starları Yarışması Başvuru Katılım Şartları ve Talep Formu (Star Tv).. Star TV ekranlarında yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Geleceğin starları isimde yeni yarışma programı için hummalı bir çalışma devam ediyor. Avrupa ile aynı anda Türkiye’de de başlayacak olan bu tarz sahibi star seçme yarışmasının başvuru şartları ve katılım formu sitemizde sizlere sunulacak.

En çok izlenen kararlardan birisi olan Star TV’de 2018-2019 yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan ve televizyon dünyasını ilgilendiren şov dünyasına katılımcı olacak yeni starları bulmak aramak için başlayacak olan geleceğin starları isimli yarışma oldukça merak uyandırdı. Star TV’de başlayacak olan geleceğin starları yarışmasından başvuru formu ve katılım şartlarını sizlere buradan yazacağız.

Bu sezon yaptığı işlerle çok konuşulan Star TV’de başlayacak olan bu yeni yarışmaya başvuru ve katılımlar başlayacak çok yakında. Star tv de yeni bir yarışma programı Geleceğin Starları için sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Şartları neler derseniz önemli bir şart sunulmuyor: 18 yaşından büyük olmanız da gerekmiyor. Yeter ki yetenekli ve kendinizin belirgin özelliğini diğer insanları etkileyecek tarzda kullanabilmeniz yeterli..

Geleceğin Starları Yarışması Başvuru Katılım formu burada:

Star tv yeni yüzlerin aranacağı iddialı bir yarışma olacak olan Geleceğin Starlarına sizlerde başvuru yapabilirsiniz.. Önümüzdeki hafta Türkiye geneli ve Avrupa’da seçmelerin başlayacağı programda jüri üyeleri ve sunucu için arayışlar sürüyor. Sektöre yeni star isimler kazandıracak olan yarışmanın birincilerinin Star’ın bir dizisinde oynaması planlanıyor.

”Geleceğin Starları” yarışma programı çok yakında Star TV’de! Geleceğin Starlarından birisi olmak istiyorsanız sizlerde başvuru yapabilir ve katılımcı olarak bir star tv dizisinde oynama fırsatı yakalayabilirsiniz. Geleceğin Starları programına başvurular ücretsizdir. Vesikalık ve boy fotoğrafınızla başvuru yapabilirsiniz..

Geleceğin Starları Yarışması Başvuru Katılım için formunu buradan sunacağız:

Öncelikli olarak 10 Mayıs 15 mayıs tarihleri arasında çeşitli şehirlerde yapılacak olan Elemelere katılmanız gerekiyor. İşte Geleceğiz Starı olmak için tarihler ve oteller:

 

https://www.youtube.com/watch?v=LHT6rDvDbl8

GELECEĞİN STARI Başvuru Adresi için TIKLAYIN

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

 1. Sorvivor icin ugras maktayim bana yardimci olmaimkaniniz varsa lutfen yardimci olun 0537 293 62 41

 2. Ne sekilde bascurabilirim yardimci olabicek kimse yokmu 05432735150 kim. Biliyorsa tlf numarami biraktim caldirsin bn donerim cok ihtiyacm var buna

 3. Arkadaşlar ,
  Almanya daki tüm katılımlar iptal .!
  Berlin / Köln yok yani , hepsi iptal.
  E- Mailerimize cevap vermeyi bırak ,
  Açıklama yapma gereği bile duymadılar .
  Gurbette yaşıyoruz ya, ne kadar önemsediklerini görüyoruz İşte . !!!

  Bilginiz olsun , boşuna umutlanıp hayallere kapılmayalım …

 4. Seçmelerde neler soruyorlar? Hazırlıklı gitmem gerekiyormu ?

 5. ben basvuru yaptım

 6. Bursa’dan katılıcam Web sitelerinden başvuru yaptım ama İstanbul’da ki seçme yerlerine gitmem gerekiyor mu ?

 7. bas vuru olmuyor
  bu sistemde bir sorun var
  ilgililerin dikkatine

 8. Başvuru formu çıkmıyor nasıl basvurabilirim

 9. Ben Bu işin erbabı yim nasıl baş vurabilirim

 10. Kızım oykü Arslan yarismaya başvurdu elemelere katıldı 9 yıldır tiyatro egitimi aliyor yarısma ya büyük bir umut la katıldi yarışma icin Izmir e geldi vs vs bugün 18 yaşindan küçükler katilamaz diyorsunuz. Neden en başinda belirtmediniz.Kizim 9 haziranda 18 yaşina girecek lutfen elemede başarilı olduysa dikkate alıniz.

  1. Öykü hanim , elemeler nasıl gerçekleşmiş?bilgi verirseniz sevinirim.yani sadece tanışma faslı mi yoksa doğaçlama veya metin falan mı ? Yani rol Vs yapılıyor mu ?

 11. Başvuru yapamıyorum

 12. Başvuru için katılım mümkün mü

 13. Başvuru yapamiyoom

 14. Arkadaşlar acaba İzmir seçmeleri kaçta başlıca saat ben başka ilden katılınca da.

 15. Seçmenlerin olacağı otellerde acaba ücret alınacak mı bizden

  1. Arkadaşlar bende oyuncuyum ve katilacam ankara elemelerine ve para almazlar başörtüsü falan onenmli değil kanal yapiyor yarışmayı birde star tv com geleceğin starı tikla basvuru formu altta oluyor ok

   1. Ya benim kizim basvuru yapti ve geri dönülüyormu bize dönülmedi ve kızım gitmek istiyor

   2. Ben turk degilim tc numaram yok yani, ben başvuru yapamammi? Siz biliyormusunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.