Geleceğin Starları Yarışması Başvuru Katılım Şartları ve Talep Formu (Star Tv)

Yeni bir yarışma başlıyor.. Geleceğin Starları Yarışması Başvuru Katılım Şartları ve Talep Formu (Star Tv).. Star TV ekranlarında yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Geleceğin starları isimde yeni yarışma programı için hummalı bir çalışma devam ediyor. Avrupa ile aynı anda Türkiye’de de başlayacak olan bu tarz sahibi star seçme yarışmasının başvuru şartları ve katılım formu sitemizde sizlere sunulacak.

En çok izlenen kararlardan birisi olan Star TV’de 2018-2019 yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan ve televizyon dünyasını ilgilendiren şov dünyasına katılımcı olacak yeni starları bulmak aramak için başlayacak olan geleceğin starları isimli yarışma oldukça merak uyandırdı. Star TV’de başlayacak olan geleceğin starları yarışmasından başvuru formu ve katılım şartlarını sizlere buradan yazacağız.

Bu sezon yaptığı işlerle çok konuşulan Star TV’de başlayacak olan bu yeni yarışmaya başvuru ve katılımlar başlayacak çok yakında. Star tv de yeni bir yarışma programı Geleceğin Starları için sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Şartları neler derseniz önemli bir şart sunulmuyor: 18 yaşından büyük olmanız da gerekmiyor. Yeter ki yetenekli ve kendinizin belirgin özelliğini diğer insanları etkileyecek tarzda kullanabilmeniz yeterli..

Star tv yeni yüzlerin aranacağı iddialı bir yarışma olacak olan Geleceğin Starlarına sizlerde başvuru yapabilirsiniz.. Önümüzdeki hafta Türkiye geneli ve Avrupa’da seçmelerin başlayacağı programda jüri üyeleri ve sunucu için arayışlar sürüyor. Sektöre yeni star isimler kazandıracak olan yarışmanın birincilerinin Star’ın bir dizisinde oynaması planlanıyor.

”Geleceğin Starları” yarışma programı çok yakında Star TV’de! Geleceğin Starlarından birisi olmak istiyorsanız sizlerde başvuru yapabilir ve katılımcı olarak bir star tv dizisinde oynama fırsatı yakalayabilirsiniz. Geleceğin Starları programına başvurular ücretsizdir. Vesikalık ve boy fotoğrafınızla başvuru yapabilirsiniz..

Geleceğin Starları Yarışması Başvuru Katılım için form

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Geleceğin Starları Yarışması Başvuru Katılım Şartları ve Talep Formu (Star Tv) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 8 Nisan 2018