Gelin Evi 14 Aralık Cuma Haftanın Finali Hangi Gelin Kazandı Bilezikleri Aldı?

Gelin Evi 14 Aralık Cuma Haftanın Finali Hangi Gelin Kazandı Bilezikleri Aldı? Gelin Evi yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni yarışmacıları ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Gelin Evi yarışmasında bu hafta İzmirli gelinler yarışıyorlar. İzmir’in genç ve güzel gelinleri hem evlerini gösteriyor hem çeyizlerini seriyorlar. Misafirlerine güzel bir ikram sofrası hazırlayan gelinler onların eleştirilerine maruz kalıyorlar.

Gelin Evi programında pazartesi günü Selda Gelinin evine konuk olundu. Selda Gelin’e ağır eleştirilerde bulunan gelinler onu biraz üzdüler. Nişan çiçeğinin elbisesine uymadığından başladılar eleştirilere. Mutfak perdesine çarşaf gibi dediler. İkram masasına çok ağır eleştiriler yaptılar. Gelin Evi yarışmasında Selda Hanım’a ağır eleştiriler bulundu. Selda Hanım çeyizini kendi el emeği ile yapmadığı için eleştirilere mağruz kaldı.

Selda Gelin’e gelinler bu kadar eleştiriye iyi puan vermişler demek ki.. Selda Gelin’e Yeliz Gelin 6, Gamze Gelin 7, Esra Nur 6, Gamze 7 puan verdi. Toplamda 26 puan aldı.

Gelin Evi yarışmasında 11 aralık Gamze Gelin’in evine konuk olundu. Yatak odasından tüm odalara kadar yanki perde oluşu gelinlerden eleştiri aldılar. Yatak odasının örtüsünün bembeyaz gelin gibi oluşu eleştirildi. Gamze Gelin yatak odası masumluğu simgeler beyaz olması normal dedi. Ancak diğerleri yatak odasında renk aradıklarını söylediler. Yatak odasının sadeliğinden sonra çeyizleri görmek istedi gelinler.

Etamin ve dantellerle uğraşan Gamze gelin bebek battaniyesinden eşine kazaklar ve patikler örüyor. Becerikli bir gelin ve evine eski eşyalardan yeni eşyalar yaptığını söyledi. Sandalye ve sehpayı kendi emeği ile yaptığını söylüyor. Gelinler evin her yerinde ayna olduğu içim eleştiriyorlar.  Gelin Evi yarışmasında Gamze Hanım sürekli Selda Hanım’ın hazır çeyizinden hazır yemeklerinden keşkeğinden şikayet ediyor.

Gelin evi yarışmasında Gamze Gelin’e verilen puanlar şöyle;

Gelin Evi 11 aralık yarışmasnda Gamze Gelin’e Yeliz Gelin 5 puan verdi.

Gelin Evi 11 aralık yarışmasnda Gamze Gelin’e Gamze Gelin 6 puan verdi.

Gelin Evi 11 aralık yarışmasnda Gamze Gelin’e Selda Gelin 5 puan verdi.

Gelin Evi 11 aralık yarışmasnda Gamze Gelin’e Esranur Gelin 7 puan verdi.

Toplamda 23 puan alıyor.

Gelin Evi yarışmasında Çarşamba Esranur gelinin evine konuk olundu. Esranur’un evine verilen puanlar şöyle;

Gelin Evi yarışmasında Perşembe günü Yelin gelinin evine konuk olundu. Yeliz’in evine verilen puanlar şöyle;

Gelin Evi yarışmasında diğer gelinler ve puanları sizlerle paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2018