Gelin Evi All Star Yarışmacıları Kimdir

Show Tv ramazan ayı boyunca yayınlanacak tv programını tanıttı. Eski yarışmacıların en iyileri Gelin Evi All Star yarışmacıları kimdir sorusuna cevap oldu. Efsane gelinler gelin evinde yeniden yarışıyorlar. Gelin Evi Başvuru Formu haberimizin devamında…

Gelin Evi Gülşah Kimdir ?
Yarışma programında diğer gelinlerin evini terk etmesi ile kendisini tanıdığımız Gülşah ta burada. 31 mayıs tarihine kadar efsane gelinlere meydan okuyacak. En dişli, en lafını esirgemeyen gelin olarak namını biliyoruz. Ancak umuyoruz bu sefer misafirlerini kaçırmaz.

Gelin Evi Gülşah Kimdir

Gelin Evi Nurdan Kimdir ?

26 Yaşındaki gelinimiz bir çocuk annesidir. Eşi tarafından çok konuşması ile şikayet edildiği videolarını sosyal medyada paylaşması ile biliniyor. Ayrıca kaynanasının yaptığı tatlı ile kendisininkini karşılaştırmayı başarmış birisi. Ancak iş yarışmaya gelince en acımasız yarışmacılardan birisi olarak Gelin Evi yarışmacıları arasında tarihe geçmiştir.

Gelin Evi Nurdan Kimdir

Show Tv ekranlarında 31 mayısa kadar her gün 13:00’da ekranlarda olacak. Gelin Evi All Star kim kazandı merak ediyor iseniz 31 mayısta açıklanacak. Kazanan yarışmacı diğer tüm efsane gelinleri yenmesi gerekiyor. Bu güne kadar izleyeceğiniz en dişli yarışma gelin programı olacağından şüphemiz yok. Bu hafta Gelin Evi All Star Burcu Hanım‘ın evine konuk oluyoruz.

Yarışmacı efsane gelinleri videodan iddiaları ile birlikte biraz hatırlayalım. Peki sizin favoriniz hangisi? Yorumlar kısmından bizlere favoriniz olan efsane gelini yazın.

Gelin evine nasıl başvuru yapılır gelin evi başvuru formu…

Show Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Gelin Evine başvuru formu verdiğimiz linkte bulunmaktadır. Formu doldurup başvuruda bulunabilirsiniz…

https://www.showtv.com.tr/basvuru/gelinevi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2019